خدمات شبکه و پشتیبانی شبکه در تهران ترازنت

ما در آی تی پشتیبان می توانیم با قرارداد پشتیبانی شبکه سالیانه،خدماتی با کیفیت بالاتر را در کنار هزینه ای به مراتب پایین تر ارائه دهیم. TEKDATA عرضه‌کننده و ارائه‌دهنده خدمات شبکه داده و مخابراتی درزمینهٔ مشاوره، طراحی، نصب، ارتقاء آموزش و پشتیبانی شبکه‌های مخابراتی و کامپیوتری. با راه اندازی ایمیل سرور دیگر نیازی به چندین دستگاه فیزیکی برای ارسال فکس,چاپگر های متعدد,اسکنر مدارک,ومستندات شرکت خود ندارید. ایمیل به یکی از مهم ترین و کاربردی ترین جنبه های زندگی تبدیل شده است. به طور کلی نرم افزار های ایمیل به دو دسته Client و server طبقه بندی می شوند . در محیط های مجازی، تهیه و راه اندازی سرورهای جدید همانند حالت سنتی و فیزیکی، سخت و پیچیده نیست و شما دیگر نیازی به صبر کردن برای تهیه سخت افزار، نصب سیستم عامل، کابلکشی و سیستم خنک کننده ندارید.

همین الان می‌توانید از مشاوره رایگان استفاده کنید و با متخصصین‌ مجموعه آوش نت تماس بگیرید و شرایط خودتان را با ما در میان بگذارید. با کارمندان بخش شبکه خود مشکلاتی دارید و دیگر نیازی به استخدام افراد برای این بخش نمی‌بینید. اما باید به این نکته توجه‌کرد که پشتبانی‌شبکه نیازمند موارد می‌باشد که باید بصورت تخصصی و براساس نیازهای که صورت انتخاب گردد تا بازده‌ای و امنیت خوبی برخوردار باشیم.

  • استفاده از پیمانکار علاوه بر کاهش هزینه ها، به علت وجود کارشناسان متعدد و متخصص عموما رفع نواقص با سرعت بسیار بیشتری صورت می گیرد.
  • • به دلیل استفاده از یک سرویس مشترک، دیگر احتیاج به وارد کردن چندین باره اطلاعات نیست.
  • اشتراک گذاری فایل به کاربران این امکان را می‌دهد تا داده‌های خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارند.
  • از سویی دیگر، نیاز به داشتن سخت افزار فیزیکی کمتر در محل، به این معناست که سازمان‌ها برای خرید این تجهیزات به سرمایه کمتری نیاز خواهند داشت.
  • علاوه بر پیاده سازی سیستم تلفنی تحت شبکه، به شکل آنالوگ نیز امکان پذیر است.
نکته مهم اینکه از قبل باید پشتیبان شبکه کامپیوتری برای کامپیوترهای شبکه انتخاب کرده باشد. از این رو شبکه‌ کامپیوتری را می‌توان ستون فقرات یک کسب و کار فناوری محور در نظر گرفت که در صورت به وجود آمدن هر گونه مشکل در آن، ممکن است سایر بخش‌های کسب و کار دچار زیان شوند. پشتیبان شبکه تنها وظیفه حضور در زمان خرابی را بر عهده ندارد بلکه گاهی اوقات نیاز است که برای جلوگیری از به وجود آمدن مشکل در شبکه کامپیوتر، بازدید دوره ای شبکه را انجام دهد. به تعدادی کامپیوتر (حداقل ۲ و حداکثر بی نهایت) که به منظور اشتراک گذاری منابع سخت افزاری و نرم افزاری به یکدیگر متصل هستند، شبکه کامپیوتری گفته می گویند.حال با این تعریف، پشتیبانی شبکه به خدمات نگهداری شبکه به منظور حفظ پایداری و عملکرد مناسب آن گفته می شود. از جمله مزایای شبکه امکان نصب و راه اندازی پست الکترونیکی سازمانی در شبکه می باشد. MAIL به یکی از مهم ترین و کاربردی ترین جنبه های زندگی تبدیل شده است .

خدمات شبکه و پشتیبانی شبکه در تهران ترازنت

بی شک شرکت Kaspersky ( کسپرسکی ) یکی از بهترین شرکت های امنیت سایبری می باشد که برنامه های امنیتی نظیر کسپرسکی آنتی ویروس و کسپرسکی اینترنت سکیوریتی و کسپرسکی توتال سکیوریتی موجود در دنیا را عرضه می کند که می تواند حداکثر محافظت، را از کامپیوتر شخصی شما انجام دهد. ESXi یک هایپروایز است که به عنوان سیستم عامل بر روی سخت افزار سرور یا کامپیوتر شما قرار گرفته سپس میتوانید سخت افزار و منایع سیستم را بین چندین سیستم تقسیم کنید. پس از ارائه پروپزال و طرح نقشه شبکه به کارفرما همراه با توضیحات کامل از انجام کار و اجناس مورد استفاده و تایید ایشان، اجرای کابل‌کشی شبکه و ترانکینگ به صورت ساختار یافته به همراه مرغوب‌ترین نوع کابل‌، ترانک، داکت، کیستون، سوکت، پریز و غیره انجام می گیرد.

شرکت خدمات شبکه کامپیوتری ترازنت

شامل شبکه‌های دیتای مسی، فیبر نوری، بی‌ سیم، مرکز داده، در سطح کشور با سابقه ی درخشان و نیروهای مجرب فعالیت دارد. کلیه اموری که توسط متخصصان هزارسو برای شبکه سازمان شما انجام میشود ، بطور کامل ثبت میشود. همچنین گزارشات آن طی بازه های زمانی که سازمان تعیین میکند ، در اختیار مدیران قرار میگیرد. آگاه شده و همچنین برآورد دقیقی نیز از هزینه های لازم برای راه اندازی و اجرای شبکه خود داشته باشند. تاثیر گذار است و بیان کننده این موضوع است که باید برآورد دقیقی از تمامی اجناس مورد نیاز و همچنین تعیین تعداد مورد نیاز از هر کدام را مشخص نموده تا برآورد دقیقی از هزینه لازم برای تهیه تجهیزات مورد نیاز انجام گرفته و همچنین از اتلاف منابع نیز جلوگیری شود.

از امکانات تلفن IP می‌توان به قابلیت جابجایی خط تلفن، تماس رایگان بین دفاتر مجموعه‌های تجاری، استفاده بهینه از پهنای باند، ارائه سرویس ویدئو کنفرانس، Voice Mail و مکالمه تصویری و ارسال پیام کوتاه اشاره کرد. شرکت فناوران شبکه سینداد در جهت رفع نیاز سازمان‌ها و شرکت‌ها با به‌کارگیری پیشرفته‌ترین ابزارها و نیروی متخصص آماده نصب، راه‌اندازی و پشتیبانی از این سیستم است. تمامی تجهیزاتی که در شبکه به کارگرفته شده اند، باید به صورت هفتگی و یا ماهیانه به بررسی و عیب یابی شوند. شما با دریافت خدمات پشتیبانی از مشکلات احتمالی خرابی و قطعی شبکه پیشگیری می‌ کنید و قبل از بروز مشکل آن را رفع می کنید.

در سرورهای مجازی یک سرور اختصاصی قدرتمند فیزیکی با استفاده از نرم‌افزارهای مجازی‌ساز به سرورهای مجازی با منابع کمتر و هزینه پایین‌تر تقسیم می‌شود. کارشناسان شبکه در یک سازمان ممکن است با تمامی کارمندان در ارتباط باشند از این رو لازم است از حسن اخلاق برخوردار باشند. برای آن ها از اهمیت بالایی برخوردار بوده و به دنبال آن هستند تا با صرف کمترین هزینه بهترین و باکیفیت ترین خدمات را در این حوزه دریافت نمایند. یک دهه سابقه کاری و رضایت مشتریان مهم‌ترین نشانه تعهد و تخصص روترنت می‌باشد. هدف ما ارائه محصولات و خدمات برتر در زمینه مشاوره و اجرای پروژه های فناوری اطلاعات است. این فرد باید در شرایط استرس زا، از توانایی های خود در زمینه برقراری ارتباط با خدمات نرم افزار کارفرما استفاده کند.

اخبار شبکه کامپیوتر و فناوری اطلاعات