7 گام طراحی اتاق فرار خودت اتاق فرار طراحی کن | allescape

اتاق فرار آرماگدون از جمله خاص‌ترین اتاق‌های فرار تهران به حساب می‌آید. اگر فیلم‌های زامبی و آخر زمانی را دیده باشید، متوجه این بهترین دکور اسکیپ روم عبارت می‌شوید. در حقیقت داخل اتاق فرار آرماگدون باید برای زنده ماندن تلاش کنید. اتاق فرار آرماگدون با ژانر شگفت‌انگیز، آخرالزمانی و مرموز، بزرگترین محصول اسکیپ روم به حساب می‌آید. اگر به بازی‌های کامپیوتری علاقه‌مند باشید، احساس خواهید کرد که در دنیای بازی هستید.

۶. اتاق فرار رویا

در بسیاری از مواقع مشاهده شده است که اتاق های فرار بعد از اتمام بازی یک پیامک با متن تشکر بابت انتخاب شان برای مشتری ارسال می کنند. لازم به ذکر است بدانید این مسئله موجب می گردد تا مشتری حس خوبی نسبت به آن اتاق فرار پیدا کرده و تشویق شود در آینده نیز باز به آن اسکیپ روم مراجعه کند. داشتن بازیگر های حرفه ای هم یکی دیگر از ویژگی های یک اتاق فرار مهیج است. بازیگر حرفه ‌ای می‌داند که در کجا باید قرار بگیرد و در چه زمانی از بازی باید کنش یا واکنش درستی داشته باشد. اکتورهای بازی در موقعیت ها مختلف و قسمت های مختلف بازی، وارد اتاق می شوند تا کمی باعث ترسناک شدن فضا شوند؛ بنابراین نقش بسیار مهمی در روند بازی دارند. توجه داشته باشید که اگر معماها و سرنخ های پیدا شده در اتاق فرار پیوستگی لازم را نداشته باشند، بازیکنان به مشکل برخورد می کنند؛ از این رو در یک اتاق فرار جذاب، سرنخ ها به صورت مکمل و در ادامه یکدیگر قرار می گیرند.

7 گام طراحی اتاق فرار خودت اتاق فرار طراحی کن | allescape

دو مقوله با اهمیت و همزمان برای معرفی، جذب و توسعه که لازمه حیات هر کسب و کاری است. دکوراسیون داخلی این اتاق مانند یک کشتی ساخته شده است که شما باید با استفاده از آن به ماجراجویی بپردازید. دکتر ریچارد که اسیرتان کرده، شما را مجبور می‌کند به سفر بروید و ژن پدربزرگ او را از ادگین پس بگیرید. در طول این سفر ماجراجویانه باید سعی کنید زنده بمانید و ژن پدربزرگ دکتر را به دستش برسانید.

  • شما باید بارها و بارها معماهای خود را آزمایش کنید تا مطمئن شوید که منطق دارند و قابل‌حل هستند.
  • اگر قبلاً بازی نکرده‌اید یا گروهی دارید که شامل افراد با سن پایین است، بهتر است اتاقی با سطح دشواری بالا را انتخاب نکنید.
  • گاهی هم باید سرنخ‌های بی‌ربط را کنار هم بگذارید تا به یک پاسخ منطقی برسید.
  • قیمت این بازی ها متفاوت است و معمولا از 30 تا 120 هزار تومان برای هر نفر متغیر است .
  • شما می‌توانید شریک کاری خود را به شام دعوت کنید و در کنار فضای کاری احساس رضایت بیشتر داشته باشید.
نتیجه مهمی که از تجربه اتاق فرار حاصل می‌شود، شناسایی ژانر مورد علاقه هست. پس با تجربه اتاق فرارهای دیگر تا حد زیادی نسبت به ژانر مورد علاقه خود اطمینان حاصل می‌کنید. علت اهمیت این موضوع، کشف متوسط درآمد اتاق‌های فرار است تا بتوان با آن سرمایه‌گذار را متقاعد کرد. برای رزرو بازی اتاق فرار ترسناک بی گناه در جنوب تهران میتوانید از لینک زیر اقدام کنید.

مجموعه اتاق فرار هاي فاينال اسكيپ

در اتاق فرار گمشدگان شما در جزیره‌ای رمزآلود سقوط کرده‌اید و تنها یک ساعت فرصت دارید تا قبل از انفجار بمب با چالش‌های عجیب جزیره دست‌وپنجه نرم کنید و از آن فرار کنید. چنانچه پیش‌تر نیز اشاره شد بیش از ۱۰۰ اتاق فرار با موضوع و بازی‌های متنوع در اقصی نقاط تهران وجود دارند. تفاوتی ندارد که بخواهید سناریوهای سرگرم کننده و کمی مهیج را پیاده سازی کنید یا اتاق فرارهایی با محیط ترسناک، در هر صورت توجه به نحوه نورپردازی می تواند شما را به هدفتان نزدیک کند.

چقدر با اصطلاحات اسکیپ روم آشنایی داری؟