0 تا 100 احداث خط تولید شیر پاستوریزه تجهیزات کارخانه شیر | کسری ساران

با پمپ سانتریفیوژ برای حذف ناخالصی ها و مواد زاید احتمالی، شیر را از فیلترهای دوگانه یا مفصلی و صافی های استیل مشبک عبور می دهند. آیا به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟
می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. در بخش آهنگری قالب باز، کنترل های ابعادی معمولاً در سیستم دستی … هموژنیزاسیون فرآیند تبدیل دو مایع غیر محلول به یک اندازه به امولسیون پایدار است.

تفاوت اصلی

OMB Valves علاوه بر تاسیسات تولید شیر، خدمات و پشتیبانی پس از فروش را نیز برای تمامی محصولات خود ارائه می دهد. دسترسی جهانی آن شرکت را قادر می سازد تا بدون توجه به صنعت یا مکان، شیرآلات مناسب را به مشتریان ارائه دهد. گروه AVK دارای طیف وسیعی از محصولات شیرآلات، از جمله شیرهای روشن/خاموش و شیرهای پروانه ای است. این شرکت مستقر در بریتانیا در زمینه شیرهای پرفشار و یکپارچگی بالا تخصص دارد و محصولات آنها را می توان برای فشار تا psi استفاده کرد. AVK از مواد خام داخلی استفاده می کند و تولید کننده پیشرو در ایالات متحده و چین است.

هموژنایزرها برای اطمینان از عملکرد و انعطاف پذیری زیاد در نظر گرفته‌شده و ساخته‌شده‌اند. درحالی که در جوشاندن شیر در خانه محدوده مشخصی برای فرایند حرارتی وجود ندارد و معمولا اعمال فرایند حرارتی شدید باعث آسیب حرارتی شیر میشود. نام من، ایمیل، و وب سایت را در این مرورگر برای دفعه بعد که نظر میدهم ذخیره کنم. سلام جناب نجفی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

استاندارد کردن شیر

0 تا 100 احداث خط تولید شیر پاستوریزه تجهیزات کارخانه شیر | کسری ساران این شرکت همچنان متعهد به ارائه راه حل های نوآورانه برای پیچیده ترین مشکلات صنعت است. BEL Valves اخیراً بخشی از گروه OMB Valves، تولید کننده جهانی شیرآلات فولادی آهنگری شده است. این شرکت دارای مالکیت خصوصی است و عملیات تولیدی در اروپا، آمریکای شمالی و آسیا دارد.

در مراحلی که نیاز به سرد کردن شیر وجود دارد از سیستم در گردش آب سرد با استفاده از تجهیزاتی مانند پلیت کولر استفاده می شیرآلات صنعتی شرکت شود. هموژنایزر سیستم عامل میکرون سازی ذرات چربی می باشد که در واقع استفاده از این سیستم در خط پاستوریزه الزامی نبوده و صرفا برای افزایش طرح توجیهی و از بین بردن حالت چسبندگی ذرات چربی می باشد . مخازن لبنیات در انواع مختلف از جمله مخازن ذخیره‌سازی، مخازن خنک کننده، مخازن یک لایه، دو لایه و سه لایه، مخازن ایزوله، مخازن فرآیند و مخازن تخمیر موجود می‌باشد. مواد اولیه برای ساخت این تجهیزات مانند صفحات فولادی ضد زنگ (SS)، ورق‌های SS، میله‌های فولادی ملایم، ورق‌های فولادی ملایم، میله‌های SS و بخش SS ضروری است. برخی از انواع تجهیزات فرآوری شیر وجود دارد که در مزارع شیری مفید هستند.

  • فرایند حرارتی در یک دستگاه پاستوریزاتور بدین صورت است که شیر را از صفحات فولادی ضد زنگ داغ عبور داده و بسته به روش پاستوریزاسیون در دمای مد نظر گرم نگه می دارند و پس از اتمام مدت زمان معین، تا دمای ۳٫۸۹ درجه سانتی گراد  سرد می شود.
  • این‌کار به تلفیق بهتر هوا و بستنی و نیز افزایش مقاومت بستنی در برابر ذوب شدن کمک می‌کند.
  • دریچه‌های آن نیز استانداردهای سختگیرانه‌ای را برای نشت انتشار فرار دارند و حداکثر نرخ 50 ppm را تضمین می‌کند.