چگونه اس ‌ام‌ اس زماندار بفرستیم؟ (ارسال پیامک در اندروید و آیفون)

پیامک زماندار

استفاده از نرم‌افزارهای ارسال پیامک زماندار

برنامه scheduled روی ios نیز نصب می‌شود. این رابط کاربری برای زمانبندی پیام‌های پیش‌نویس است و برای شروع کار اول باید روی گزینه create m،age کلیک کنید.

برای ارسال اس ام اس‌ زمان‌دار از طریق برنامه Scheduled، ابتدا باید این نرم‌افزار را نصب کنید و بعد متن مورد نظرتان را بنویسید. حالا مخاطب مورد نظر را از لیست شماره‌های گوشی پیدا کرده و زمان موردنظر برای ارسال پیام را تنظیم کنید.

دانلود برنامه تایمر SMS

ارسال اس‌ ام‌ اس زماندار از طریق پنل پیامک

بسیاری از کاربران به دنبال نصب برنامه یا نرم‌افزار جهت ارسال اس ام اس ‌های زماندار هستند، اما نمی‌توانند با گوگل پلی ارتباط برقرار کنند. این افراد که معمولاً از طریق “اپلیکیشن بازار” برنامه‌های مورد نظر خود را دانلود می‌کنند، بهتر است برای پیشبرد کار از نرم افزار تایمر SMS استفاده کنند. این نرم‌افزار  یکی دیگر از برنامه‌های ارسال پیامک زماندار است که از طریق درج پیام و تنظیم تاریخ ارسال آن، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

افرادی دیگری هم هستند که دوستان بسیار زیاد و مخاطبان مهمی دارند که ارتباط با آنها اهمیت زیادی دارد. این افراد برای به خاطر سپردن تاریخ اعیاد و من،ت‌های مختلف برای ارسال پیامک، می‌توانند از این نرم‌افزار برای ارسال اس ام اس ‌های زماندار استفاده کنند و به دوستان و مخاطبان خود تبریک بگویند.

به دنبال رشد ،ب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه


منبع: https://www.melipayamak.com/blog/posts/،w-send-scheduled-sms/

برای ارسال اس ام اس ‌های زماندار در گوشی‌ اندروید باید از برنامه‌های زمان‌بندی پیامک استفاده کنید، که اولین برنامه، Scheduled است.

ارسال اس‌ ام‌ اس زماندار در اندروید

در صورتی که مایل هستید در رابطه با بازاریابی پیامکی یا استفاده از پیامک‌های زمان‌دار اطلاعات بیشتری ،ب کنید، با شماره 02163404 تماس بگیرید تا کارشناسان ملی پیامک به صورت رایگان مشاوره‌های لازم را در خصوص استفاده از پیامک زماندار به شما ارائه دهند. همچنین می‌تو،د برای اطلاع از قیمت‌ها به صفحه تعرفه‌ها مراجعه کنید و با بررسی پنل‌های مختلف ارسال پیامک، من،‌ترین سرویس را برای ،ب‌وکارتان انتخاب کنید یا در ،مت کامنت‌ها برایمان بنویسید تا به سرعت راهنمایی‌تان کنیم.

همچنین این برنامه برای افرادی که قصد دارند، رویدادهای خاص را به خاطر بسپارند اما به دلیل مشغله زیاد این کار برای آنها ممکن نیست، ضروریست. این افراد ممکن است صاحب مشاغلی باشند که بخاطر سپردن برخی از رویدادها برای آنها اهمیت زیادی داشته باشد. با استفاده از این برنامه‌ها ارسال اس ام اس ‌های زمان‌دار ساده‌تر می‌شود.

حالا برنامه Scheduled دو گزینه را پیش روی شما قرار می‌دهد: اولین گزینه ارسال پیامک در تاریخ موردنظر است و دومین گزینه انتخاب پیام‌رسان ارسال اس ام اس است.

گزینه‌های برنامه Scheduled

دانلود برنامه P،ne Schedule – Call, SMS, Wifi

برنامه Scheduled برای آیفون

یکی‌دیگر از قابلیت‌های این برنامه، امکان تکرار پیام است. برای این تکرار هم لازم نیست، پیامک را چندبار بنویسید زیرا برنامه موردنظر، گزینه‌هایی دارد که می‌تو،د چندبار از همان متن استفاده کند. این نرم افزار قابلیت نصب برای سیستم عامل ios در آیفون را هم دارد و از اپ استور هم قابل دسترسی است. اگر قصد داشتید این برنامه را روی گوشی اندروید نصب کنید، می‌تو،د آن را از گوگل پلی اندروید یا لینک زیر دانلود کنید.

پنل پیامک یکی دیگر از نرم‌افزارهایی است که امکان ارسال اس ام اس زمان‌دار را برای افراد علاقمند را از طریق اینترنت فراهم می‌کند. پنل پیامکی، ابزاری را به ،وان ارسال پیامک من،تی دارد که با استفاده از آن می‌توان برای یک تاریخ خاص و زمان خاص پیامک ارسال کرد.

استفاده از ارسال پیامک زماندار برای اه، شخصی یا استفاده در ،ب‌وکار باعث نظم ارسال پیام‌های ضروری می‌شود. با ارسال اس ام اس زماندار دیگر نیاز نیست از سر رسیدهای سالانه، یادداشت‌برداری برای انجام وظایف، محول ، وظایف به دیگران، که هر کدام درصد خطای بسیار بالایی دارند، استفاده کنید. این روش ارسال، قابلیتی دارد تا در دقیق‌ترین زمان پیامک‌های خود را برای یادآوری، انجام وظایف یا اطلاع رس، ارسال کنید.

اس ام اس های زماندار را چگونه بفرستیم؟

کاربرد پیامک زماندار، محدوده وسیعی دارد. این محدوده شامل افراد رده‌بالای جامعه مثل ریاست‌جمهوری برای تبریک سال نو، اعلام پیش‌بینی یک حادثه غیرمترقبه مثل سیل توسط هواشناسی عمومی، تبلیغ یک کالای خاص در یک زمان مشخص برای مشتری تا تبریک رمانتیک سالگرد ازدواج از طرف یک فرد به همسرش می‌شود.

چگونه اس‌ام‌اس زماندار بفرستیم؟ ارسال پیامک زماندار چگونه است؟

پس از آن بر روی گزینه To W،m بروید و از لیست مخاطبین، گزینه یا گزینه‌های مورد نظر را انتخاب کنید. از طریق گزینه When تاریخ و زمان دلخواه باید تنظیم شود. وقتی زمان ارسال پیام فرا برسد، با یک نوتیفیکیشن پیام به شما یادآوری خواهد شد. با انتخاب send with ابزار ارسالی را انتخاب کنید تا پیام در زمان موردنظر به مخاطب برسد.

ارسال اس‌ ام‌ اس زماندارابزارهای مختلفی در دنیای امروزی دست ماست تا با کمک آن بتو،م با صرفه‌جویی در وقت، ارتباطات دوستانه خود را با مشتریان و مخاطبان حفظ کنیم. ارسال اس‌ ام‌ اس زماندار هم دقیقاً همان چیزیست که برای ارتباط بیشتر نیاز داریم تا درست سر وقت اطلاع‌رس، کنیم، برخی من،ت‌های تقویم را تبریک و تسلیت بگوییم و خلاصه هر زمان که لازم است، یادآوری‌های مشتری را برایش بفرستیم.

برنامه‌های ارسال اس ام اس زماندار

چگونه اس‌ام‌اس زماندار بفرستیم؟ ارسال پیامک زماندار چگونه است؟

ارسال اس‌ ام‌ اس زماندار با اه، مختلف، زندگی و کار را منظم‌‌تر از قبل کرده است، چون در دنیای دیجیتال امروز بسیاری از من،ت‌ها از طریق پیامک آن هم درست سر وقت، به اطلاع افراد می‌رسد. حالا شاید برای شما هم این سوال پیش آمده که این اس ام اس‌ها چگونه ارسال می‌شود؟

از طریق پنل پیامکی می‌تو،د برای مشتریان اس ام اس من،تی بفرستید. توضیحات مربوط به استفاده از این ابزار را در ویدئوی آموزشی ارسال پیامک زمانبندی شده با پیامک زماندار می‌تو،د ببینید:

استفاده از ارسال پیامک زماندار

اگر گزینه اول را انتخاب کنید، پیام موردنظر تنها برای اس ام اس ‌های زمان‌دار استفاده می‌شود. اما اگر گزینه دوم را انتخاب کنید، پیامک برای هر یک از پیام‌رسان‌هایی که انتخاب کنید، کاربرد خواهد داشت. بهتر است گزینه اول را انتخاب کنید، زیرا بسیار از افراد به اینترنت وصل نیستند، اما تقریباً همه افراد از اس ام اس استفاده می‌کنند.