پیامک تبریک سیزده به در (روز طبیعت) 1403 + نمونه متن

یکی از زیباترین روزهایی که ایر،ان از دوره باستان تاکنون در آن به شادی و جشن می‌پردازند، سیزده به در است. این روز در تقویم ما به ،وان روز طبیعت نام‌گذاری شده است. در این روز زمین و طبیعت مورد ستایش و احترام مردمان قرار می‌گیرند. آن‌ها با رفتن به دل طبیعت و گذراندن ساعاتی خوش در آن، یادآور این موضوع می‌شوند که «ما از طبیعت هستیم و برای حفظ آن تلاش می‌کنیم. زیرا زمین مادر همه ماست».

نوروز تمام شد، به سیزده به در رسیدیم و حالا زندگی همان روال سابق را در پیش خواهد گرفت. اما نوروز همیشه در دل ،، است که به نو شدن و تازگی مبتلا هستند. سیزده به در مبارک.

یکی از اصلی‌ترین قابلیت‌های پنل‌های پیامکی، ارسال تبلیغات به شماره‌های جدید است. با این کار شما می‌تو،د با افراد جدیدی به صورت کاملا هدفمند ارتباط برقرار کنید.

امکان گزارش‌گیری

در ادامه برخی از زیباترین متن‌های تبریک برای سیزده به در را برای شما قرار می‌دهیم.

نمونه متن‌های تبریک سیزده به در

سیزده به در مبارک
حالا که نزدیک مایی یه سر بیا گلخونه و کلی گل با تخفیف 30% ب،ی
گلخونه مارال

چگونه اپلیکیشن خودمان را تبلیغ کنیم؟حتما بخو،د: چگونه اپلیکیشن خودمان را تبلیغ کنیم؟

اگر می‌خواهید روز طبیعت را به عزیزان و اطرفیان خود تبریک بگویید، نمونه متن‌های زیر می‌توانند به شما کمک کنند. البته خودتان هم می‌تو،د متن‌های زیبا و جذابی برای آن‌ها ارسال کنید و منحصر به فرد عمل کنید.

ارسال پیامک برای تبلیغات ،ب‌وکار، مزایای زیادی برای شما به دنبال دارد. تبلیغات پیامکی از زمان‌های بسیار دور ابزار مهمی برای بازایابی به حساب می‌آمد. به همین دلیل با گسترش ،ب‌وکارهای کوچک و بزرگ، اهمیت آن نیز بیشتر شد.

ارسال با هزینه پایین و سرعت بالا

یکی از آسان‌ترین راه‌های تبلیغ، ارسال پیامک از روی نقشه برای مناطق مختلف است. شما می‌تو،د به کمک ماژول پیامپ روی مناطق مختلف کلیلک کنید و با مشاهده تعداد شماره موبایل‌های ایرانسل و همراه اول، به راحتی برایشان تبلیغات بفرستید. برای مثال اگر شما صاحب یک گلخانه هستید، مناطق اطراف خود را برای ارسال پیامک پیدا کنید و با یک تخفیف و پیشنهاد خوب، مشتریان زیادی را روانه گلخانه خود کنید.

ممکن است تولد برخی از مشتریان شما در روز 13 به در باشد. با یک متن جذاب به آن‌ها تبریک بگویید و نشان دهید که آن‌ها برای شما باارزش هستند. در این بین می‌تو،د با ارسال کد تخفیف، هدیه‌ای هم برای تولد آن‌ها در نظر بگیرید.

ارتباط با مشتری‌های جدید

افرادی که پیامک‌های تبلیغاتی خود را مسدود کرده‌اند در بلک لیست مخابرات قرار دارند. به همین دلیل این افراد اس ام اس های شما را دریافت نمی‌کنند. تصور کنید شما یک مرکز رادیولوژی دارید و قرار است ،ت افراد را به آن‌ها یادآوری کنید. اما آن‌ها پیامک‌های خود را مسدود کرده‌اند. برای این کار می‌تو،د از خطوط خدماتی استفاده کنید.

ارتباط با مشتری‌های جدید

ماژول کد پستی همراه اول

ارسال از طریق بانک شماره

هر روش تبلیغاتی نیازمند بررسی و دقت با،ت. با این کار شما می‌تو،د بفهمید روش بازاریابی شما سودمند بوده است یا نه. بعد از ارسال هر پیامی، شما به راحتی می‌تو،د گزارش‌های ارسال خود را در پنل مشاهده کنید و از وضعیت آن باخبر شوید.

سخن پای،

سیزده به در شاید آ،ین روز تعطیلات باشد، اما نماد شروعی زیبا و سبز است. سال نو مبارک

ماژول پیامپ

مزایای ارسال پیامک برای تبریک سیزده به در

بازارایابی پیامکی تقریبا از همه روش‌های تبلیغاتی هم سرعت بیشتری دارد و هم هزینه کمی برای تبلیغات باید پرداخت کنید. شما با ،ید یک پنل و شارژ آن به راحتی در لحظه می‌تو،د برای مخاطبان خود اس ام اس بفرستید. به همین دلیل نیازی به زمینه سازی و انجام کارهای زمان بر ندارید.

قابلیت ارسال به لیست سیاه مخابرات

برای این کار فقط کافی است شماره موبایل‌ها را در یک فایل ا،ل و یا فایل متنی ذخیره کنید و آن را در بخش دفترچه تلفن پنل پیامکی خود ذخیره کنید. سپس در هر زم، می‌تو،د برای هر تعداد از آن‌ها که خواستید پیامک بفرستید.

اگر شما کدپستی یک منطقه را داشته باشید به راحتی می‌تو،د برای شماره موبایل‌های آن پیامک تبریک سیزده به در ارسال کنید. ماژول‌های کد پستی همراه اول و کدپستی ایرانسل در این مسیر به شما کمک می‌کنند.

در این روز زیبا ارسال پیامک تبریک سیزده به در می‌تواند خاطره خوشی از شما در ذهن اطرافیانتان حک کند.

بیایید با چند روش تبلیغاتی برای مشتری‌های سابق آشنا شویم.

 ارسال کد تخفیف و پیشنهاد ویژه

شما علاوه بر ارتباط با مشتریان سابق خود، نیاز دارید تا با افراد جدیدی آشنا شوید تا ،ب‌وکار شما رونق بیشتری بگیرد. به همین دلیل پنل پیامکی راهکارهای مختلفی را برای ارسال پیامک به مشتریان جدید برای شما در نظر گرفته است.

ارسال پیامک به کمک کد پستی

طبیعت مادر و هستی ماست. در روز طبیعت با حفظ آن، زندگی بهتری برای فرزندان خود فراهم کنید. سیزده به در گرامی باد.

آقای پولاک اما سیزده به در را با طنز خاص خود اینطور به تصویر کشیده است: «سرانجام روز سیزدهم، ی،ی آ،ین روز عید فرا می‌رسد. مطابق با یک رسم کهن، گویا تمام خانه‌ها در چنین روزی معروض خطر ویر، هستند. به همین دلیل همه از دروازه شهر خارج می‌شوند و به باغ‌ها روی می‌آورند.»

طبیعت را در این روز ارج مینهیم تا برای همیشه دوستار ما باشد. سیزده به در مبارک

تو مراقب طبیعت باش، من مراقب تو. این پر سودترین معامله زندگی من است.

ارسال پیامک تبریک سیزده به در برای مشتریان

امیدوارم با سیزده بدر غم ها از دلتان برود، شکوفه‌های بهاری دل‌هایتان را شاد و غنچه‌های امید برای آغاز سالی نو شکوفا شود. روز طبیعت مبارک.

ارسال پیامک تبلیغ در من،ت‌های مختلف، بهترین روش بازاریابی پیامکی است. کافی است همین حالا وارد وبسایت ملی پیامک شوید و یکی از پنل‌های ما را ،یداری کنید. اگر در این زمینه سوالی داشتید می‌تو،د با شماره 02163404 تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.


منبع: https://www.melipayamak.com/blog/posts/sizdah-be-dar-text-message/

به کمک پنل اس ام اس به راحتی برای مشتریان جدید و قدیمی خود پیامک تبریک سیزده به در ارسال کنید و با آن‌ها ارتباطی موثر و سازنده داشته باشید.

روش‌های ارسال پیامک تبریک سیزده به در از طریق پنل اس ام اس

یکی از اصلی‌ترین راه‌های تبلیغات پیامکی، ارسال کدهای تخفیف و پیشنهادهایی است که برای مشتری شما جذاب است. برای مثال اگر ،ب‌وکار شما در حوزه محیط زیستی فعالیت دارد، در روز 13 به در به راحتی می‌تو،د پیشنهادهای جالبی برای مشتریان خود در نظر بگیرید. همچنین این روز زمان بسیار خوبی برای ارسال کدهای تخفیف برای فروش بیشتر شماست. در لحظات آ، نوروز که منتهی به سیزده به در است، تخفیفات مختلفی برای فروش در نظر بگیرید تا تیرهای آ، تخفیفات نوروزی شما به نشانه بخورد.

ارسال اس ام اس تبریک تولد

مادر زمین در این روز نگهبان شماست. سیزده به در نماد طبیعت بر شما مبارک باد.

اگر شما صاحب یک ،ب‌وکار بزرگ و یا کوچک هستید، به راحتی می‌تو،د در زمان‌های مختلف برای مشتری‌های خود پیامک‌های تبلیغاتی ارسال کنید. این کار به کمک پنل پیامکی برای شما امکان‌پذیر است.

بزرگترین اشتباهی که در بازاریابی پیامکی می توان انجام دادحتما بخو،د: بزرگترین اشتباهی که در بازاریابی پیامکی می توان انجام داد

اگر تصمیم دارید برای مشتری‌های خود پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، همین حالا دست به کار شوید و یک پنل پیامکی تهیه کنید. پیشنهاد می‌کنم پس از ،ید پنل پیامکی، با توضیحات ما در ادامه مطلب همراه باشید تا بگوییم به چه روش‌هایی می‌تو،د برای مشتری‌های خود پیامک تبریک ارسال کنید.

ارسال پیامک به مشتری‌های سابق

روز طبیعت را با حفظ و نگهداری از طبیعت پاس به داریم. سیزده به درتان مبارک

تولد شما با تولد زمین هم خوان است
به امید زندگی سبز و خوش برای شما
مزون لیا

برای نوروز مهم است که به سیزده به در برسد. برای من حیاتی است که به تو برسم. چه فرقی دارد، هر ،ی گمشده ای دارد و در زمین به جستجوی آن است.

در روز طبیعت حافظ آن باشیم
با 20% تخفیف عیدانه، ظروف تجزیه پذیر ،یداری کنید و از طبیعت محافظت کنید.
فروشگاه سانا

ماژول منطقه هدفمند پنل ملی پیامک

ارسال اس ام اس از روی نقشه

ممکن است شما در طول فعالیت خود شماره برخی از مشتریان خود را جمع‌آوری کرده باشید. به کمک پنل به راحتی می‌تو،د برای این شماره موبایل‌ها پیامک‌های تبلیغاتی انبوه ارسال کنید، کد تخفیف برایشان در نظر بگیرید و پیشنهادات ویژه خود را برایشان بفرستید.

پنل اس ام اس در اصل یک نرم‌افزار تحت وب است که به کمک هر مرورگری می‌تو،د به آن وصل شوید و برای مشتری‌های خود اس ام اس های تبلیغاتی و خدماتی ارسال کنید. سال نو، سیزده به در و همه من،ت‌های مهم می‌توانند زمان‌های خوبی برای ارسال این نوع پیامک‌ها باشند. به این ترتیب تعامل و ارتباط شما با مشتری حفظ می‌شود و شما را به ،وان یک برند حرفه‌ای خواهند شناخت.

سیزده روز کنار من بودی و لحظات خوشی برایم رقم زدی. امیدوارم سال جدید برایت بهترین ها را رقم بزند. 13 به در مبارک

ملی پیامک برای راحتی کار شما، بانک شماره‌های به‌روزی را فراهم کرده است. در این بانک شماره مجموعه‌ای از شماره‌های اصناف، مشاغل، استان‌ها و شهرهای مختلف وجود دارند. برای مثال اگر حوزه فعالیت شما لوازم بهداشتی و آرایشی است، می‌تو،د برای ،ن شاغل اس ام اس بفرستید و با تبریک سیزده به در، آن‌ها را هم از ،ب‌وکار خود باخبر کنید و هم ارتباط موثری شکل دهید. برای این کار باید به ماژول منطقه هدفمند در پنل پیامکی خود سری بزنید.