پنل اس ام اس خارجی – پنل اس ام اس – سامانه پیامکی

یکی از بهترین قابلیت‌هایی که سامانه پیامکی SimpleTextin را نسبت به بقیه سامانه‌های پیامکی خارجی متمایز کرده است قابلیت تست رایگان این سامانه پیامکی است که تا 14 روز بدون پرداخت هزینه‌ی اولیه به تعداد محدودی سرویس خارجی خود را برای تست شارژ کنند. ما نیز در شرکت زرین ارتباطات آسیا و سامانه پیامک فراز اس ام اس با ایجاد پنل اس ام اس دمو و پنل اس ام اس رایگان امکان تست سامانه پیامکی را برای مشتریان خودمان فراهم کرده‌ایم تا مشتریان ما بتوانند بدون دغدغه نسبت به ،ید پنل پیامکی اقدام کنند.

با بررسی اجمالی سایت‌هایی که در بالا نام برده شده و بررسی قابلیت‌های این سامانه‌های می‌تو،م این نتیجه را بگیریم که تقریبا امکانات در تمامی کشورها در پنل پیامکی ی،ان است.

پنل اس ام اس Twilio به گفته‌ی کاربر، که نظرات خود را بیان کرده‌اند یکی از با کیفیت‌ترین و پرسرعت‌ترین سامانه ارسال پیامک خارجی است که در مقایسه با سامانه‌های دیگر برتری دارد.

یکی از برترین و بهترین سامانه‌ پیامکی خارج کشور، پنل پیامکی Twilio است، البته در خارج کشور پیامک انبوه و اس ام اس مارکتینگ به م،ی داخل ایران استفاده نمی‌شود، ارسال پیامک انبوه بدون شناخت مخاطب کاری غیر قانونی است و بیشتر برای ارسال پیامک از طریق وب سرویس یا ارسال پیامک به باشگاه مشتریان در خارج کشور استفاده از پنل پیامکی مرسوم است.

این پنل اس ام اس خارجی یکی از من،‌ترین سامانه پیامکی خارج کشور است و از قابلیت ارسال اس ام اس از اینترنت پشتیب، می‌کند. در واقع پنل اس ام اس یک نرم افزار تحت وب است و پنل اس ام اس پیامک از طریق اینترنت ارسال می‌کند.

سامانه sendpuls نیز در زمینه ارسال نوتیف و ایمیل مارکتیگ فعالیت می کند و یکی از خدمات این شرکت سامانه پیامکی است. البته خدمات این شرکت به همین موارد ختم ‌نمی‌شود و در زمینه Crm و یا smtp server نیز می‌تو،د از خدمات این شرکت کمک بگیرید.

مقایسه ی سامانه های پنل پیامکی خارجی با سامانه‌های پیامکی ایر،

ی،ی شما با استفاده از اینترنت می‌تو،د پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال کنید و نیاز به علم خاصی ندارید. با توجه به محیط کاربری ساده و راحتی که ایجاد کرده است توانسته مش،ین و کاربران زیادی را به سمت خود جذب کند.

سامانه پیامک SimpleTexting نسبت به سایر سامانه پیام کوتاه خارج کشور سرعت ارسال پیامک کمتری دارد و البته قابلیت‌هایی مانند ارسال پیامک مشاغل و اصناف (برای ارسال پیامک مشاغل و اصناف در سامانه‌ی فراز اس ام اس کافیست وارد پنل کاربری خود شوید و از منوی ارسال> ارسال پیامک > ارسال مشاغل را انتخاب کرده و با کلیک بر روی صنف مورد نظرتان و انتخاب شهر و استان مورد نظر خود ارسال پیامک به مشاغل مورد نظر خود را انجام دهید.)

در سامانه‌های پیامکی ایر، مانند سامانه پیامکی فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک منطقه‌ای‌؛ ارسال پیامک مشاغل و اصناف، ارسال api و قابلیت دریافت پیامک فراهم شده است و فقط با یک ثبت نام پنل پیامکی رایگان می‌تو،د به تمامی امکاناتی که در پنل‌های پیامکی خارجی قید شده است دست یابید .


منبع: https://farazsms.com/external-sms-panel/

مانند داشتن دریافت پیامک در خطوط اختصاصی پیامکی کاربران؛ لازم به ذکراست که دریافت پیامک یکی از امکانات و قابلیت‌های رایگان سامانه فراز اس ام اس هست و با دریافت یک خط اختصاصی امکان دریافت پیامک برای شما کاربر گرامی فراهم خواهد شد.

قطعا یکی از بهترین پنل اس ام اس برای ،ب و کارهای کوچک سامانه ارسال پیامک Textedly است که با ارائه خدمات به ،ب و کارهای کوچک مسیری برای پیشرفت و رشد ،ب و کار ایجاد می‌کند از قابلیت های متنوع این سامانه می‌تو،م به کمپین های بازاریابی؛ ایجاد گروه‌های ت،یم‌بندی شده برای چند کمپین و دریافت پیامک از مخاطبین خود اشاره کنیم.

پنل پیامکی sendpuls

زم، که بحث از یک سرویس پیامکی خارجی می‌شود و بحث بازاریابی در پنل اس ام اس های خارجی مطرح می‌شود بدون شک ez texting یکی از نام‌های مطرح در حوضه‌ی بازاریابی پیامکی محسوب می‌شود این پنل اس ام اس خارجی در لیستی از پنل اس ام اس خارجی قرار دارد که قابلیت‌های مختلفی را بسته به نیاز کاربران خود ارائه می‌دهد.البته قابلیت‌هایی مانند تاییدیه ی دوعاملی؛ انعطاف پذیر تحت وب؛ یادواری قرارها و رویدادها اعلان من،ت‌ها از امکانات ویژه ی این پلتفرم می‌باشد. اگر دغدغه شما ارسال پیامک به خارج کشور است پنل پیامکی فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک به خارج کشور را برای ارسال پیامک‌های وب سرویس در اختیار شما قرار می‌دهد.

سایت ارسال پیامک EZ Texting

البته سامانه پیامک فراز اس ام اس دارای گارانتی بازگشت وجه واقعی است که کمک می‌کند در صورتی که متوجه شدید سامانه پیامک برای شما مفید نیست، درخواست دهید تا هزینه پرداخت شده بابت پنل پیامکی به حساب شما عودت داده شود.

سامانه ی ارسال پیامکی Textedly

در سامانه پیامک فراز اس ام اس خطوط 14 و 15 رقمی اپراتور 5000 به صورت رایگان برای شما فعال می‌شود و شما می‌تو،د از سایر اپراتورها مانند اپراتور 1000 یا اپراتور 9000 و … خط پیامکی ،یداری کنید.

سامانه پیامکی SimpleTexting

هر کشور پنل پیامک منحصر به خود را دارد بعضا در برخی از از کشورها چندین پنل پیامکی وجود دارد و البته ممکن است برخی سامانه‌‌های پیامک خارجی به کشورهای مختلفی سرویس ارائه دهند. در ادامه به معرفی و بحث در ارتباط با چند سامانه ی پیامکی خارجی می‌پردازیم. البته لازم به ذکر است که متاسفانه دلیل قیمت ارز استفاده از پنل پیامک خارجی برای افراد ،ن ایران مقرون به صرفه نخواهد بود، اما پیشنهاد می‌کنیم ادامه مقاله را از دست ندهید تا حداقل با معروف‌ترین سامانه پیامکی خارج کشور آشنا شوید.

سایت پنل پیامکی Twilio