مراحل قدم به قدم اجرای کناف کاری در دیوار و سقف نقاشی ساختمان پارس پینتر

نیاز است تا شما ابزارهایی همچون تیغ برش، همزن رنگ، چکش پلاستیکی، غلتک سوزنی، اره چاقویی، دستگاه برش طولی، پخ زن، گردبرد و در نهایت رنده را تهیه نمایید. بدون شک هر محصول و یا وسیله ای در کنار مزیت هایی که دارد، یک سری از معایب را نیز به خود اختصاص داده است و کناف سقف نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد ولی این معایب و مشکلات به گونه ای نیستند که باعث شوند استفاده از این سقف ها به صورت کامل نادیده گرفته شوند. می توانید از آن ها بهره مند شوید.از این رو اگر سازه شما اهمیت بالایی را برایتان دارد، پیشنهاد ما به شما استفاده و تهیه این مدل از سقف ها است. از طرفی این کار جایگزین نازک کاری روی تیرها و ستون ها به روش سنتی گردیده و هم سرعت زمان اجرا بالا رفته و از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه می باشد . این ساختار جهت جداسازی فضای چاه آسانسور از سایر فضای ساختمان استفاده می شود. 1- پانل گچی یا همان گچبرگ که به چهار نوع FM , FR , MR, RG تقسیم می شود.

  • در حال حاضر شرکت کناف يکي از شرکتهاي بين المللي در صنايع ساختمان ميباشد.
  • بدین معنی است که اگر در مشاوره اجرای کناف رفتار خوبی داشته باشیم تا پروژه را بگیریم قرار نیست بعد از دریافت وجه بد رفتاری کنیم .
  • این شبکه فلزی به وسیله سیم های به اصطلاح نامرئی به سقف متصل شده و به صورت شبکه ای مربع شکل در خواهد آمد.
  • اجرای سقف کاذب کناف به صورت اتصالات خشک انجام میشود به این صورت که زیر سازی هایی از فولادهای سبک که صفحات گچی روکش دار در یک و یا چند لایه روی آن قرار میگیرد و به هم پیچ میشوند .
  • یعنی ساختار F47 های سقف حالت شطرنجی ندارن و فقط در یک ردیف و به صورت موازی با هم نصب میشن.
درضمن محصولات پودری شامل (محصولات سنتی، گچ های پلیمری، چسب های کاشی و…) می باشد. فروش محصولات شرکت کی پلاس از طریق نمایندگی های فروش کارخانه صورت پذیر است. شرکت آکس طرح و ساخت با داشتن نمایندگی فروش با سرویس انبار در استان تهران و غرب ایران، آماده ی خدمت رسانی به مشتریان گرامی می باشد. شرکتکی پلاس بزرگترین شرکت تولید کننده محصولات ساخت و ساز خشک در سطح خاورمیانه می باشد.

گچ پوشش کناف را نمی توان با عنوان بتونه درزگیر در ساخت و ساز خشک استفاده نمود. سطوح زیر کار می بایست پایدار و تمیز و سطوح بتنی خشک و عاری از مواد اضافی (نخاله ̜ مواد روغنی و نفتی) باشند. سطوح بتنی را ابتدا با استفاده از برس سیمی و یا شستشو با آب تمیز نموده سپس تا خشک شدن سطح ̜ صبر کنید. درزهای بین قطعات پیش ساخته بتنی را با استفاده از گچ پوشش کناف پر کنید. صفحات روکش داری هستند که گچ تشکیل دهنده آن ها با مواد مقاوم در برابر رطوبت پوشش شده است. در این موقع است که اهمیت ایجاد سقف کاذب یا دیوارهای کاذب به خوبی حس میشود و آن قیمت مقرون‌ به ‌صرفه آن است.

کناف احسانی با سابقه طولانی بیش از 15 سال در اجرای انواع سقف کاذب از جمله سقف کناف امکان ارائه خدمات نصب سقف کناف را برای شما دارد. ایجاد مدل تزئینی بر روی سقف اصلی در دو حالت استفاده از المان و نورپردازی خواهد بود. به‌کارگیری از منابع نوری مختلف در فضای خالی ایجاد شده بین سقف اصلی و کناف امکان نصب انواع ریسه و منبع نور با رنگ‌های مختلف را برای نصاب سقف کاذب کناف فراهم خواهد ساخت. از تکنیک نورپردازی در سقف می‌توان برای کناف پذیرایی، اتاق خواب، سرویس بهداشتی، راهرو و سقف کناف آشپزخانه بهره برد.

صفحات تصفیه کننده هوا و اکوستیک

مراحل قدم به قدم اجرای کناف کاری در دیوار و سقف نقاشی ساختمان پارس پینتر

محاسبه فاصله سازه های باربر و پنل خور براساس پوشش کاری، وزن اجرای کناف و میزان مقاومت در برابر آتش سوزی نیز ضروری قیمت کناف سقف است. در مرحله بعدی باید سازه تراز و آویز ها را در صورت نیاز نصب کرد. بعد از طی مراحل ذکر شده نوبت به اجرای سازه های باربر، پانل خور، بازشو ها و بادبندی می رسد.

این مقطع فلزی U شکل با ارتفاع بال ۳۵mm-30 در کف و سقف دیوار و بخش های افقی بازشوها نصب می شود. دمای بیش از ۵۰C باعث تغییر حالت در شرایط صفحات گچی شده که عملکرد فیزکی و دوام دیوار را کاهش می دهد. اجرای جداکننده هایی مطابق با معیارهای فنی مورد نظر طراحان و تحت کنترل درآوردن کمیت هایی نظیر عبور حرارت ̜ صوت و حریق. کاهش جرم ساختمان که نتیجه استفاده از جداکننده هایی با وزن ۳۵Kg-25 می باشد و مقاومت در برابر خطرات ناشی از زمین لرزه .

حالا با میخ و چاشنی یا … (بستگی به متریال سقف اصلی دارد) اتصال های HD90 را به سقف متصل می کند. یکی از جدیدترین متدهای زیباسازی منازل بهره‌برداری از کناف بر روی دیوار بوده و با ایجاد هارمونی بین کناف سقف و دیواره شاهد افزایش نما فضای داخلی خواهید بود. مجموعه احسانی در کنار اجرا و نصب انواع کناف قابلیت تامین و فروش تمام صفحات کناف مخصوص دیوار و سقف را داشته و با فروش بهترین متریال موجود در کشور به فعالیت حرفه‌ای خود ادامه خواهد داد. کناف پنل سمنت برد از ترکیب سیمان و دیگر مواد ساخته شده و دارای دو مدل معمولی و فیبر (الیاف‌دار) است.

اجرا و استفاده نمود .

دیوارهای کناف در واقع یک راه حل ساده و کامل برای جداکننده ها در فضاهای اداری ̜ تجاری و مسکونی و…. این نوار شامل یک نوار کاغذی و دو ردیف نوار فلزی بر روی آن می باشد و جهت کنج های محدب و مقعر استفاده می شود. این نوار علاوه بر حفاظت لبه ها کنج هایی با سطح یکنواخت و در یک راستا ایجاد می کند. (هر کیسه ۲۵ کیلوگرمی با ۱۵ لیتر آب مخلوط می شود) پس از مدت ۳-۲ دقیقه گچ های باقی مانده روی سطح آب خیس شده وغرق می شوند سپس با استفاده از دست به آرامی و باهمزن مکانیکی با سرعت پایین مخلوط گچ پوشش را تا دستیابی به ملت یک دست مخلوط می کنیم. ماده اصلی گچ پوشش کناف ̜ گچ به صورت پودر می باشد که ضمن ترکیب با سایر افزودنی ها به کیفیت و خواص لازم جهت استفاده در سطوح مختلف رسیده است. برای پوشش نهایی سطوح پیش ساخته و یا سطوح بتنی درجا و صرفا در فضاهای داخلی کاربرد دارد.

گچ ساتن کناف نباید با سایر موادی که باعث تغییرات در خواص و مشخصات فیزیکی محصول می گردد ̜ ترکیب نمود. با استفاده از پالت چوبی و در محل خشک می توان در حدود ۶ ماه پرفیلکس کناف انبار کرد. در صورتی که کیسه ها باز شده اند می بایست به خوبی در برابر رطوبت محافظت شوند. صفحات سیمانی صفحاتی هستند که از ترکیبات سیمان و الیاف فایبرگلاس تشکیل شده و جهت استفاده در نمای خارجی و فضاهای داخلی با درصد رطوبت نسبی بالا به کار می رود. عمر و زیبایی این سازه ها معمولا بین ۷-۹ سال در نظر گرفته میشود و بعد از آن نیاز به تغییرات دارند.

اجرای سقف کناف+قیمت روز کناف سقف در این شرایط نیز برتری با سقف کاذب کناف خواهد بود ، زیرا سقف کاذب کناف ( در مقایسه با رابیتس ) به سهولت بیشتری قابل باز و بسته کردن ، ایجاد دسترسی و ترمیم کردن است . سقف کاذب شبکه کناف را به تنهایی و نیز ترکیبی با سقف های کاذب یکپارچی برای مکان هایی اعم از ساختمانی با کاربری اداری ، تجاری ، درمانگاهها ، بیمارستانها ، سرویسهای عمومی ، ترمینالهای مسافرتی و … اجرا و استفاده نمود . منعطف بودن سقف کاذب کناف از نظر معماری از دیگر مزیت هایی است که موجب افزایش سطح کاربرد سقف کاذب کناف در معماری شده است. امروزه بخشی از معماری داخلی استفاده کردن از سقف کاذب می باشد. که این سقف معمولا برای پوشش دادن سقف های اصلی مورد استفاده قرار می گیرد. مشخص نیست اولین کسانی که از سقف کاذب استفاده کردند درباره کاربردهای آن چه اطلاعاتی داشته اند.

ج) دیوارهای پوششی بدون سازه