زمان تبلیغات دور دوم انتخابات مجلس 1403 + تقویم و تاریخ انتخابات طبق اعلام وزارت کشور

با استناد به مصاحبه‌های مدیرکل سیاسی و، کشور، در هر استان یک هیئت تبلیغات انتخابات است، شکل می‌گیرد. در این هیئت‌ها امکاناتی برای استفاده نامزدها در فرصت تبلیغات انتخابات مجلس در نظر گرفته شده است. بر اساس دستورات این هیئت‌های انتخاباتی، تمام نامزدها باید امکانات مشابه و ی،، برای تبلیغات در دسترس داشته باشند تا بتوانند به صورت برابر از آن‌ها استفاده کنند.

در این مطلب به تاریخ و زما‌ن‌بندی تبلیغات انتخابات دور دوم 1403 پرداختیم تا نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال جاری بتوانند با برنامه‌ریزی قبلی، استراتژی‌های تبلیغاتی خود را پیاده کنند. قطعا یکی از بهترین روش‌های تبلیغات برای انتخابات، استفاده از پیامک است. ارسال پیامک تبلیغاتی انتخابات گزینه‌ای ارزان، تاثیرگذار و در دسترس است. تیم ملی پیامک هم چند پکیج ویژه تبلیغات برای کاندیداها در نظر گرفته تا بتوانند راحت و بی دغدغه در انتخابات پیش‌رو موفق شوند. برای ،ب اطلاعات بیشتر به صفحه بسته‌های تبلغاتی انتخابات مجلس مراجعه کنید. درصورتی که سوال و ابهامی درباره پکیج‌های پیامکی و استراتژی‌های تبلیغاتی دارید، با شماره 02163404 تماس بگیرید تا کارشناسان ما در ملی پیامک شما را راهنمایی کنند.


منبع: https://www.melipayamak.com/blog/posts/the-time-of-campaigning-for-parliamentary-elections/

ساعت 12 شب 9 اسفند هم مدت زمان تبلیغات انتخابات مجلس تمام می‌شود و از آن پس تبلیغات ممنوع است.

تقویم و تاریخ انتخابات دور دوم مجلس 1403

از میان کاندیداهای حاضر در انتخابات 1402، 245 نفر به مجلس راه یافتند. اما سرنوشت 45 صندلی نامعلوم باقی ماند. حالا برای انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی، در تاریخ 21 اردیبهشت 1403 رای‌گیری برگزار خواهد شد.

با نزدیک شدن به تاریخ دور دوم انتخابات مجلس 1403، بسیاری از نامزدها دوست دارند درباره شروع زمان تبلیغات انتخابات مجلس بدانند و بفهمند تقویم و تاریخ تبلیغات انتخابات از چه قرار است. ما در این مطلب قرار است راجع‌به بازه‌های زم، مجاز برای تبلیغات صحبت کنیم. پس اگر می‌خواهید درباره زمان تبلیغات کاندیداهای مجلس در دور دوم بیشتر بد،د، این مطلب را با دقت دنبال کنید.

پیشنهاد ویژه!
اگر می‌خواهید برای انتخابات مجلس 1403 هوشمندانه تبلیغات کنید، ملی پیامک پکیج‌های تبلیغاتی ویژه‌ای برای شما دارد. پس حتما به صفحه پیامک انتخابات ملی پیامک مراجعه و آن‌ها را بررسی کنید.

تاریخ آغاز و پایان زمان تبلیغات انتخابات مجلس دور دوم

به گزارش خبرگزاری ایرنا، این رای‌گیری در 8 شعبه به صورت الکترونیکی است و در سایر حوزه‌ها، به صورت تعرفه برگزار خواهد شد. بهترین روش برای تبلیغات انتخابات مجلس

بهترین روش برای تبلیغات انتخابات مجلس

البته دقت کنید که برنامه‌ریزی و استراتژی تبلیغات انتخابات را باید از قبل بچینید و اجرای آن در بازه زم، مشخص شده انجام شود. پیشنهاد می‌کنیم برای استراتژی تبلیغاتی و شعارهای انتخاباتی، ار روش‌های گفته در مقاله بهترین شعار انتخاباتی برای انتخابات مجلس 1403 استفاده کنید.مدت زمان تبلیغات انتخابات مجلس

تقویم و تاریخ انتخابات مجلس 1402

قبل از اینکه کاندیداهای مجلس بتوانند تبلیغات خود را شروع کنند، باید یک آگهی از سوی ستاد انتخابات کشور صورت گیرد. این آگهی در 2 اسفند 1402 انتشار پیدا کرد و پس از آن نامزدها از کانال‌های مجاز، تبلیغات خود را شروع ،د. اما تبلیغات دور دوم مجلس به چه صورت است؟

در 11 اسفند 1402 انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی همراه با انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در سراسر کشور انجام شد.

تاریخ برگزاری انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی 1403

روز سوم اسفند تاریخ شروع تبلیغات کاندیداهای مجلس شورای اسلامی شروع  و در تاریخ 4 اسفند، فرآیندها و امکانات لازم برای برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی ثبت شد و باید به تایید شورای نگهبان برسد. زیرا در سال 1402 و 1403 با تایید شورای نگهبان و ستاد انتخابات کشور، قرار است انتخابات به صورت الکترونیکی در حوزه‌های انتخابیه در رشت، خمام، ملایر، آبادان و قم انجام شود. بنابراین امکانات و پیش‌زمینه‌های آن باید ثبت و تایید شوند.

پس از انجام انتخابات در دور اول، حالا باید منتظر دورم دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در اردیبهشت 1403 باشیم. تاریخ شروع تبلیغات برای انتخابات از بامداد 13 اردیبهشت شروع شده و تا ساعت 8 صبح 20 اردیبهشت ادامه دارد.

تاریخ برگزاری رای گیری دوازدهمین دوره مجلس

همان‌طور که بالاتر گفتیم، در تاریخ دوم اسفند، یک آگهی از سوی ستاد انتخابات کشور منتشر شد.

بازه زم، مجاز تبلیغات انتخابات دور دوم مجلس 1403 از 13 تا 20 اردیبهشت است. درواقع نامزدها از بامداد 13 اردیبهشت تا ساعت 8 صبح 20 اردیبهشت فرصت دارند برای دور دوم انتخابات مجلس تبلیغات کنند. قبل و پس از این تاریخ، استفاده از انواع روش های تبلیغات در انتخابات برای نامزدها و طرفداران آن‌ها دیگر مجاز نیست.

روز هشتم اسفند آ،ین مهلت نامزدها برای انصراف و کناره‌گیری از انتخابات مجلس بود.