دستگاه تصفیه آب 6 شش مرحله ای Ace02 ایزی ول دکتر بیز Biz

دستگاه تصفیه آب 6 شش مرحله ای Ace02 ایزی ول دکتر بیز Biz بدنه‌ی این دستگاه از مرغوبترین نوع پلاستیک یعنی ABS ساخته شده است. دستگاه تصفیه آب درجه یک دکتر بیز به دلیل داشتن کیفیت بار مورد توجه مردم می باشد. دستگاه تصفیه آب بیز کاربرد های گوناگون و فراوانی دارد و هیچ گونه آلودگی را در آب باقی نمیذاره. دستگاه های تصفیه آب امروزه کاربرد زیادی داشته که نیاز هر خانواری می باشد. دستگاه تصفیه آب خانگی می تواند به سلامت افراد خانواده کمک بسزایی کند. دستگاه تصفیه آب خانگی ACE-۱۰۱ RO از سیستم اسمز معکوس پیروی می کند.

حساب کاربری

با توجه به کیفیت پایین آب در برخی مناطق استفاده از تصفیه کننده آب ضروری به نظر می رسد. شما عزیزان نیز می توایند جهت دریافت خدمات از طریق فرم فروش محصول اقدام نمایید و در صورت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در این زمینه ارتباط برقرار نمایید. بسیار ممنونیم که تا انتهای این مقاله را مطالعه نموده اید و امیدواریم که اطلاعات خوبی بدین سبب کسب کرده باشید مجموعه ما با ارائه بهترین خدمات به شما مشتریان عزیز نامی ماندگار در بازار فروش این دستگاه به دست آورده است و این امر سبب شادمانی ما می باشد. بهرمندی بسیار آسان جهت تعویض فیلتر ها برای تمامی افراد وجود دارد همان گونه که در مطالب بالا نیز گفته شد جهت استفاده در مناطقی که آب آن منطقه مشکلات بسیاری دارد. عضویت در خبرنامه محصول فقط برای اعضای سایت امکان پذیر خواهد بود.

شماره تلفن واحد خدمات پس از فروش و سرویس های دوره ای ۸۸۱۰۵۸۰۲ برای فعال شدن گارانتی لطفا شماره سریال پشت دستگاه را به شماره تلفن مذکور اعلام نمایید. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. فروشگاه اینترنتی کالا اکسیر بر آن است تا تجربه خریدی متفاوت را برای شما عزیزان خلق کند.

دستگاه تصفیه آب بسیار مناسب برای نصب در منازل و آپارتمان ها می باشد و به خوبی آب را تصفیه می کند. این نوع دستگاه تصفیه آب به دلیل دو مرحله تصفیه کردن خیال افراد را راحت می کند و‌ آب آشامیدنی سالمی خواهید خورد. همچنین اگر نیاز به دستگاه تصفیه آب کوچک دارید می توانید اطلاعات دستگاه تصفیه آب four مرحله ای غیر اسمزی را مطالعه نمایید. ممبران ۵۰ گالنی یکی از مناسب ترین ممبران ها برای سیستم های تصفیه آب خانگی است. عدم وجود این فیلتر در دستگاه ه تصفیه آب براین معناست که قسمتی بزرگی از دستگاه تصفیه آب غایب می باشد. برای تولید این فیلتر که مکمل عملکرد فیلتر مرحله دوم است و املاح باقی مانده از مرحله قبل را حذف می کند، از کربن با پایه گیاهی استفاده می شود.

چنانچه بودجه دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای بیز را ندارید می توانید از پارچ تصفیه آب شرکت بیز با قیمت کاملا پایین استفاده کنید. با توجه به اهمیت استفاده از آب سالم توصیه می‎شود از دستگاه تصفیه آب چهار مرحله ای ایزی ول استفاده کنید تا آب آشامیدنی طبق استاندرادهای جهانی استفاده کنید. آب یکی از ماده‎های ضروری برای زندگی انسان است و در صورت نبودن آب سالم زندگی انسان دچار مشکل خواهد شد.

پک ۴ عددی فیلتر Non-ro چهار مرحله ای

استفاده از فیلتر پنج میکرون در دستگاه‌های تصفیه آب الزامی است و حذف آن از دستگاه باعث خسارات جدی به دستگاه و پایین آمدن کیفیت تصفیه shopkalayab آب می‌شود. فیلتر ممبران یکی از مهمترین و دقیقترین فیلترهای دستگاه تصفیه آب به شمار میآید. این فیلتر که در مرحله چهارم دستگاه تصفیه آب قرار میگیرد، داخل یک محفظه مخصوص قرار میگیرد و میتواند آب را با دقت بسیار بالایی تصفیه کند.

  • ظرفیت استاندارد کارکرد این فیلتر ۲۰۰۰ گالن بوده و با اتصالات پیچی یا فشاری به مدار آب متصل می‌شود.
  • نقش فیلتر مرحله اول حذف رسوبات، مواد معلق و آلودگی های آب تا 5 میکرون می باشد.
  • کربن مرغوب به کار رفته در این فیلتر طعم و بوی بد آب را اصلاح کرده و املاح آلی شامل کلر و مشتقات آن مانند وایتکس، آب ژاول و تری هالومتان و مواد شوینده و سموم کشاورزی موجود در آب را حذف می کند و قادر به حذف ۸۰ درصد املاح آب است.
  • این فیلتر تاثیرات ناشی از ماندگاری آب در داخل مخزن را از بین برده و باعث بهبود طعم آب مصرفی میشود.