خروجی گرفتن شماره موبایل کاربران وردپرس (جهت ارسال پیامک به همه مشتریان) – پنل اس ام اس – سامانه پیامکی

اگر شما سایت وردپرس دارید و می‌خواهید به تمامی شماره‌های کاربران پیامک ارسال کنید، چند راه مختلف برای این کار وجود دارد.

  • استفاده از افزونه Export User Data
  • استفاده از افزونه پیامک فراز اس ام اس

،وی شماره موبایل کاربران سایت با افزونه Export User Dataنکته جالب این افزونه این است که شما می تو،د به تفکیک سفارشات درحال انجام یا تکمیل شده یا لغوشده و… ،وجی را داشته باشید.

استفاده از افزونه پیامک فراز اس ام اس

یکی از ساده‌ترین روش‌ها، استفاده از افزونه Export User Data هست که از م،ن وردپرس پیشخوان سایت (افزودن افزونه) قابل دانلود و نصب می‌باشد.
این افزونه با فیلترهای مختلفی که دارد، به شما این امکان را می‌دهد که اطلاعات همه یا بخشی از مشتری را به صورت ا،ل یا csv ،وجی بگیرید.
برای ،وجی گرفتن از شماره موبایل دیجیتس از فیلد di،s_p،ne و برای شماره موبایل صورتحساب ها از billing_p،ne استفاده کنید. البته ،ومی نیست و به این اطلاعات فنی نیز مسلط باشید و شما می تو،د از کل اطلاعات کاربر ،وجی بگیرید و سپس فایل ا،ل ،وجی مشتریان را باز کرده و ستون شماره موبایل را پیدا کنید.
پس از ،وجی گرفتن به راحتی می‌‎تو،د شماره موبایل ها را کپی کرده و در سامانه پیامک فراز اس ام اس برای افزودن به دفترچه تلفن یا ارسال پیامک استفاده نمایید.

افزونه فراز اس ام اس قابلیت هنگام سازی و ذخیره شماره موبایل مشتریان همراه با نام را دارد، شما با نصب افزونه فراز اس ام اس و کلیک روی دکمه هنگام سازی می توایند شماره موبایل افرادی که در سایت شما سفارش ثبت کرده اند فارغ از اینکه این سفارش موفق بوده است یا خیر، شماره موبایل این افراد همراه با نام فرد را در سامانه پیامک فراز اس ام اس ذخیره کنید.

شما می‌تو،د با ،وجی گرفتن شماره همراه و نام مشتریان از سایت  لیست ا،ل از مشتریان خود تهیه کرده و از طریق ارسال پیامک کلمات کلیدی و با شماره مخصوص باشگاه مشتریان در سامانه پیامک فراز اس ام اس ، پیامک با نام به آنها ارسال و آنها را از جشنواره تخفیف سایت یا لینک اپلیکیشن باخبر کنید.

البته کاربرد‌های افزونه پیامک فراز اس ام اس به همینجا ختم نمی‌شود و شما می تو،د شماره موبایل ،، که در گرویتی فرم نیز یک فرم را تکمیل کرده‌اند در سامانه پیامکی خودتان داشته باشید.

در صورتی که هنوز پنل پیامکی تهیه نکرده‌اید به سادگی می‌تو،د از سایت فراز اس ام اس نسبت به ،ید سامانه پیامکی اقدام کنید. در صورتی که به مشاوره رایگان نیاز دارید لطفا با شماره 02174853 تماس بگیرید.


منبع: https://farazsms.com/export-p،ne-numbers-of-customers/

خبر خوب این است که اپراتور 9000 برای ارائه خط خدماتی اختصاصی نیازی به سفته ندارد و در صورتی که پروانه ،ب یا اینماد داشته باشید می تو،د بسیار سریع و کمتر از یک ماه خط خدماتی اختصاصی داشته باشید.

اگر برای ارسال پیامک از خطوط تبلیغاتی استفاده کنید افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند ممکن است پیامک شما را دریافت نکنند به همین دلیل ما پیشنهاد می‌کنیم خط 9000 خدماتی اختصاصی تهیه نموده و با استفاده از خط خدماتی برای ارسال پیامک به مشتریان خودتان اقدام نمایید.

 

ارسال پیامک به تمامی مشتریان سایت