افزایش 10 ریالی قیمت پیامک

براساس ج، 5 لایحه بودجه کل کشور در سال 1403 به قیمت هر پیامک 10 ریال اضافه شده است. ی،ی از تاریخ 1403/01/01 به جای مصوبه 30 ریالی مجلس، 40 ریال به تعرفه هر پیامک اضافه خواهد شد. برای خواندن متن کامل خبر در ادامه با ما همراه باشید.

افزایش قیمت پیامک در سال 1403

چنانچه به اطلاعات بیشتری درباره قیمت پیامک در سال 1403 نیاز دارید، پیشنهاد می‌کنیم حتما سری به مقاله هزینه ارسال پیامک در سال 1403 بزنید.

بنابراین تمام اپراتورهای تلفن همراه و اپراتورهای ارائه دهنده خدمات مخابراتی، م،م هستند علاوه‌بر قیمت هر پیامک، 40 ریال نیز به حساب درآمد عمومی ،انه‌داری کل کشور نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران واریز کنند.

در این مطلب کوتاه به افزایش قیمت پیامک در سال 1403 پرداختیم. به طور خلاصه، در سال جدید علاوه‌بر مبلغ خام هر پیامک، 4 تومان (40 ریال) نیز از ارسال کنندگان دریافت خواهد شد. در آ، چنانچه به پنل پیامکی نیاز دارید و دوست دارید از تعرفه ،ید پنل پیامکی باخبر شوید، با شماره 02163404 تماس بگیرید تا همکاران ما در بخش پشتیب، شما را راهنمایی کنند.


منبع: https://www.melipayamak.com/blog/posts/sms-cost-increased/

قانون افزایش قیمت پیامک طبق مصوبه مجلس و بر اساس بند «ی» تبصره 6 لایحه بودجه از سال 1401 شروع شد. این مبلغ پیش از این مصوبه جدید 30 ریال بود که از طرف مراجع قانونی صرف امور خیریه می‌شده است. در سال 1403 نیز قرار است این 10 ریال اضافی براساس بند (ش) ماده ۷۲ قانون به جو، جمعیت اختصاص داده شود. بنابراین با این افزایش قیمت پیامک، به صورت ،نی ۸۰۰ میلیارد تومان درآمد ایجاد خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین و به گزارش ملی پیامک طبق جداول بودجه کل کشور، با افزایش 10 ریالی قیمت پیامک در سال 1403 روبرو خواهیم بود. این افزایش مبلغ از منابع درآمدی بودجه از سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات است و روی تمام پیامک‌ها اعمال می‌شود. ی،ی چه با سیم کارت شخصی پیامک بفرستید و چه از پنل پیامکی استفاده کنید، از این پس 10 ریال روی تعرفه هر پیامک افزوده می‌شود.

افزایش قیمت ده ریالی روی هر پیامک

ملی پیامک، پیشرفته‌ترین سامانه پیامکی