همه‌ چیز درباره‌ٔ خط 50002 اپراتور ارمغان راه طلایی

پیش‌تر گفتیم که برخی از شماره‌ها در بلک لیست مخابرات قرار دارند. ی،ی پیامک تبلیغاتی را دریافت نمی‌کنند. ولی پیام‌های برداشت و واریز از حساب بانکی، پیامک کد تایید احراز هویت و هر پیامی که جنبه تبلیغاتی نداشته باشد را می‌توان برای این شماره موبایل‌ها ارسال کرد. پس اگر شما یک خط تبلیغاتی دارید، می‌تو،د آن را به خط خدماتی تبدیل کنید تا پیامک‌های شما برای بلک لیست مخابرات هم ارسال شود. البته برای این نوع ارسال هم شرایطی در نظر گرفته‌اند. مثلا متن پیامک‌ها باید جنبه اطلاع‌رس، داشته و تبلیغاتی نباشد. در صورت زیر پا گذاشتن قو،ن، خطوط خدماتی از حالت خدماتی خارج می‌شوند. به صورت کلی، خطوط خدماتی، خطوطی هستند که از فیلتر لیست سیاه مخابرات عبور می‌کنند.صحبت دو نفر درباره بازگشت وجه خط 50002 و 50005

ارسال لینک با سرشماره 50002

شاید بپرسید که اگر برخی از گیرندگان پیامک انبوه، در لیست سیاه مخابرات نباشند ولی پیامکم به آن‌ها ارسال نشود، تکلیف بازگشت هزینه آن چیست؟ در پاسخ به این سوال، باید بگوییم که در حال حاضر اپراتور 50002، هزینه پیامک‌های ناموفق که وضعیت دلیوری آن‌ها در مخابرات به صورت «نرسیده به گوشی» باشد را نیز بازگشت می‌دهد. البته برای این کار، کافی است که پس از ارسال انبوه، اقدام به دانلود گزارش ارسال نمائید.

ارسال به بلک لیست ایرانسل

شرکت دانش بنیان ارمغان راه طلایی از سال 1375 تاکنون فعالیت خود را در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات شروع کرده و می‌توان گفت یکی از بهترین و معروف‌ترین فعالان حوزه خودش محسوب می‌شود. این شرکت علاوه‌بر خطوط پیامکی، خدماتی مانند تولید محتوا، مدیریت ابزارها و کانال‌های ارتباطی و غیره را هم ارائه می‌دهد.

اگر شما با خط 50002 به بلک لیست مخابرات پیامک بفرستید، چون این پیامک به آن‌ها ارسال نمی‌شود، هزینه به موجودی پنل پیامکی شما باز گردانده خواهد شد و از حساب کاربری شما ،ر نمی‌شود.

بازگشت هزینه پیامک نرسیده به گوشی

در ادامه ویژگی‌ها و مزایای خط اختصاصی اپراتور خطوط 50002 را برایتان بررسی می‌کنیم تا براساس نیاز خود در ارسال اس ام اس، یکی از این اپراتورهای پیامکی را برای خود تهیه کنید.

سرعت ارسال بالا

قالیشویی بانو
30 درصد تخفیف شستشو ‌‌وضدباکتری فرش و مبل
تلفن: 1443
لغو11

برای اطلاع از پیام‌های ارسال شده و رسیده به دست مشتری، نیاز به فایل گزارش ارسال انبوه دارید. سامانه ملی پیامک این امکان را به کاربران می‌دهد تا بعد از ارسال از سرشماره پیامکی 50002 گزارشی دقیق از ارسال‌های خود تهیه کنند. در فایل ا،لی که سامانه در اختیار کاربران قرار می‌دهد، تعداد پیام‌های ارسال شده، «پیام‌های رسیده به گوشی» و «اس ام اس‌های نرسیده به گوشی» را می‌تو،د ببینید.

امکان انتخاب خطوط اختصاصی سفارشی

با استفاده از سامانه پیامکی، می‌تو،د هم پیامک انبوه ارسال کنید، هم به لیست مخاطبین پیامک بفرستید و هم از بانک شماره‌های پنل که به صورت منطقه‌ای، اصناف و مشاغل، کد پستی ایرانسل و همراه اول تفکیک شده‌ وجود دارند، استفاده کنید.

مزایای اپراتور 50002

احتمالا شما هم شنیده‌اید که برخی از افراد پیامک‌های تبلیغاتی را روی سیم‌کارت خود مسدود می‌کنند. به این افراد لیست سیاه مخابرات یا بلک لیست گفته می‌شود. ی،ی اس ام اس‌های شما برای این شماره موبایل‌ها ارسال نمی‌شوند. حالا شاید با خودتان فکر کنید در هنگام ارسال پیامک انبوه، اگر تعداد زیادی پیامک برای لیست سیاه ارسال شود، تکلیف هزینه این پیامک‌ها چیست؟

تعرفه ارسال پیامک از اپراتور 50002 بستگی به نوع پنل پیامکی شما دارد. برای مشاهده لیست آپدیت قیمت‌های ارسال پیامک از خطوط 50002 به مقاله « قیمت پیامک » مراجعه کنید.

امکان دریافت گزارش دقیق

بعد از ثبت‌نام در سامانه ملی پیامک، یک خط اختصاصی 14 رقمی با سرشماره اختصاصی 50002، به‌صورت هدیه دریافت خواهید کرد. اما شما می‌تو،د شماره اختصاصی با اعداد و ارقام مورد نظر خود را از کارشناسان سامانه استعلام کنید. درخواست استعلام سرشماره 50002 شما بررسی می‌شود و در صورت آزاد بودن، آن خط به شما تعلق می‌گیرد.

همه‌چیز دربارۀ ارسال پیامک با خط ثابت 021حتما بخو،د: همه‌چیز دربارۀ ارسال پیامک با خط ثابت 021

بازگشت هزینه پیامک‌های نرسیده به مخابرات

انسان قرن 21 دیگر حوصله و صبر زیاد ندارد و دوست دارد تمام کارهایش در سریع‌ترین زمان ممکن انجام شوند. بنابراین اگر به دنبال سرشماره‌ای هستید که سرعت ارسال پیامک بالایی داشته باشد، می‌تو،د از سرشماره اختصاصی 50002 استفاده کنید.

تعرفه ارسال پایین

همه ما روزانه تعدادی پیامک شبیه به پیام زیر را دریافت می‌کنیم. این پیامک‌ها از سرشماره‌های مختلفی برایمان ارسال می‌شوند. این سرشماره‌ها شامل خط 50002، 50004، خط 1000، 2000، 3000، 9000، 021 و 026، 998، 9999 و غیره می‌شوند.

یکی از نکات مهم برای ،، که به دنبال ارسال پیامک تبلیغاتی زیاد هستند، پایین بودن تعرفه ارسال پیامک است. مهم‌ترین ویژگی خطوط اختصاصی 50002 تعرفه بسیار پایین آن است. هزینه ارسال هر اس ام اس با این خط حتی از خطوط 50004 که متعلق به همین اپراتور هستند نیز ارزان‌تر است. بنابراین اگر به دنبال ارسال انبوه و مداوم هستید، خط پیامکی 50002 را به ،وان یکی از گزینه‌های اصلی در نظر داشته باشید.

تعرفه ارسال پیامک اپراتور 50002

یکی از سوالات معمول کاربران این است که آیا این خطوط برای همیشه به نام آن‌هاست و یا باید آن را تمدید کنند. بعد از اختصاص خط 50002 به کاربر، این خطوط برای همیشه به نام فرد ثبت می‌شوند. البته امکان انتقال خط به افراد دیگر وجود نخوهد داشت و هزینه‌ای بابت تمدید سالانه از کاربران دریافت نمی‌شود. البته این موارد تا زم،‌ست که اپراتور تصمیمی برای دریافت هزینه سالانه نداشته باشد.

خط 50002 برای ،ب‌وکارهای کوچک

طبیعی است هر سرشماره پیامکی ویژگی‌های خاص خودش را دارد. بنابراین قبل از ،ید خط اختصاصی خود، باید بد،د این ویژگی‌ها کدامند و چگونه قرار است به ،ب‌وکار شما کمک کنند.

در این مطلب خطوط اختصاصی 50002 و اپراتور ارمغان راه طلایی را به شما معرفی کردیم و مزایای استفاده از این اپراتور را گفتیم. با توجه به مزایای گفته شده، خطوط پیامکی 50002 یکی از بهترین انتخاب‌ها برای ،ب‌وکارهای کوچک و نوپا است. زیرا صاحبان مشاغل می‌توانند با هزینه‌ای پایین تبلیغات پیامکی را شروع کنند. همچنین این اپراتور قو،ن سخت‌گیرانه‌ای برای خدماتی ، خطوط و ارسال لینک در پیامک ندارد و مشاغل خانگی و کوچک می‌توانند به آس، کار خود را گسترش دهند.

صحبت دو نفر درباره سرعت ارسال خط 50002

شرکت ارمغان راه طلایی

برای استفاده از اپراتور خط 50002 اپراتور ارمغان راه طلایی باید از یک پنل پیامکی استفاده کنید. اما این سامانه پیامکی چیست؟

در حال حاضر که فروشگاه‌های آنلاین در حال بزرگ‌شدن و همه‌گیری هستند، ارسال لینک در پیامک ارزش بیشتری پیدا کرده است. با گذاشتن لینک در انتهای پیامک، مسیر ،ید مشتری را مشخص و آسان‌تر می‌کنید و مشتری مجبور نیست برای اینکه از شما ،ید کند، مسیری طول، را طی کند. بعضی از اپراتورها مانند خط 1000، خط 2000، خط 50001 و خطوط ثابت 021، برای ارسال لینک قو،ن سخت‌گیرانه‌ای دارند. درحالیکه با داشتن یک خط اختصاصی 50002 می‌تو،د بدون ارسال مدارک، لینک را در متن پیامک بگذارید.

عدم دریافت هزینه تمدید سالیانه

حالا این خط 50002 از کدام اپراتور ارائه می‌شود؟ تفاوت آن با سایر سرشماره‌های پیامکی چیست؟ درکل این اپراتور چه ویژگی‌هایی دارد؟ در این مطلب قرار است به این سوالات پاسخ دهیم و شما را با اپراتور ارمغان راه طلایی آشنا کنیم. پس اگر دوست دارید درباره اپراتور 50002 بیشتر بد،د، با ما همراه باشید.

خط 50002 از شرکت خوش‌نام ارمغان راه طلایی

در پاراگراف بالا درباره بلک لیست صحبت کردیم و فهمیدیم، پیامک‌های تبلیغاتی به افرادی که پیامک‌های تبلیغاتی را لغو کرده‌اند، ارسال نمی‌شود. اما نکته جالب اینجاست که با یک خط 50002 می‌تو،د به بلک لیست ایرانسل پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. در واقع، پیامک‌های تبلیغاتی شما با خطوط اختصاصی 50002 به سیم‌کارت‌های ایرانسلی که جزو بلک لیست هستند، می‌رسد.

خدماتی ، خطوط

درواقع خط 50002 یکی از پیشنهادهای ویژه برای تعداد ارسال‌های بالا با قیمت پایین است. اگر در مسیر انتخاب سرشماره اختصاصی خود سوالی داشتید با شماره 02163404 تماس بگیرید. کارشناسان حرفه‌ای ما در انتخاب یک خط من، شما را راهنمایی خواهند کرد. در نهایت اگر تجربه استفاده از این خطوط را دارید یا پیشنهادی برای وبلاگ ملی پیامک دارید، برایمان در بخش دیدگاه‌ها، نظر بگذارید.


منبع: https://www.melipayamak.com/blog/posts/everything-about-50002-and-50005-sms-number-line/

قبل از اینکه به سراغ ویژگی‌های خط 50002 برویم، بیایید کمی درباره اپراتور ارائه‌دهنده این خط صحبت کنیم. تا پیش از این، شرکت راهکار سرزمین هوشمند خطوط 50002 را ارائه می‌داد. اما اکنون شرکت ارمغان راه طلایی این خطوط را برای تبلیغات پیامکی ارائه می‌کند. اگر حس می‌کنید نام این اپراتور برایتان آشناست، حق دارید! اپراتور ارمغان راه طلایی، ارائه دهنده خطوط 50004 هم هست و سابقه و فعالیت خوبی در این زمینه دارد.

اگر نمی‌د،د که کدام خط اختصاصی برای شما من، است، به مطلب انواع اپراتورهای پیامکی یا شماره های تبلیغاتی مراجعه کنید.

  • سرعت ارسال بالا
  • تعرفه ارسال پایین
  • گزارش دهی دقیق
  • ارائه خطوط اختصاصی سفارشی
  • بازگشت هزینه پیامک‌های ناموفق
  • عبور از لیست سیاه ایرانسل
  • امکان خدماتی ، خط 50002
  • ارسال لینک بدون نیاز به ارائه مدرک
  • بدون نیاز به هزینه تمدید سالیانه
  • ارائه سرشماره پیامکی از 8 تا 14 رقم