معرفی کد بسته پیامکی همراه اول و ایرانسل + روش‌های فعال سازی و کدهای دستوری

برای فعالسازی بسته پیامکی همراه اول باید روش‌های زیر را امتحان کنید:

    • شماره گیری کد فعال سازی بسته پیامک همراه اول *10*31#

چنانچه قصد دارید پیامک‌های بانکی را روی سیمکارت همراه اول خود فعال کنید، پیشنهاد می‌کنیم به مقاله «فعال ، اس ام اس بانک» سر بزنید. 

کد دایورت پیامک در سیمکارت همراه اول

روش های اطلاع رس، و فعالسازی بسته بوم و بوم پ،

فعال سازی پیامک تبلیغاتی ایرانسل

این روزها همه ما حداقل یک سیمکارت دائمی و یا اعتباری داریم. بیشتر این سیمکارت‌ها مربوط به اپراتورهای همراه اول و ایرانسل است. یکی از سرویس‌های مهم هر اپراتور، بسته‌های پیامکی است. به کمک استفاده از کد بسته پیامکی می‌تو،د به‌صرفه‌تر و با قابلیت‌های بیشتری اس ام اس بفرستید.

کد بسته پیامکی همراه اول و ایرانسل چیست؟

اگر مش،ین اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هستید، می‌تو،د با فعال سازی بسته پیامک همراه اول و استفاده از بسته بوم و بوم + از قابلیت‌های عالی و به‌صرفه ارسال پیامک استفاده کنید. در این نوشته سعی کردیم روش‌های اصلی این ارسال‌ها را برای شما شرح دهیم. اما اگر شما یک ،ب‌وکار دارید و قصد دارید از طریق پیامک با مشتری‌های خود ارتباط بگیرید، استفاده از پنل پیامکی ملی پیامک را به شما پیشنهاد می‌کنیم. اگر برای ،ید پنل پیامکی نیاز به مشاوره داشتید، می‌تو،د با شماره 02163404 تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.


منبع: https://www.melipayamak.com/blog/posts/irancell-and-mci-sms-package/

روش‌های فعالسازی بسته اس ام اس همراه اولهمراه اول این قابلیت را برای مش،ین خود فراهم کرده است تا پیامک‌های خود را با تعرفه کم‌تری ارسال کنند. افرادی که ارسال پیامک زیادی دارند می‌توانند با استفاده از فعال سازی بسته پیامک همراه اول تعرفه پیامکی کم‌تری را پرداخت کنند.

روش‌های فعالسازی بسته اس ام اس همراه اول

بسته بوم و بوم + یک بسته ،یبی از شارژ اینترنت، مکالمه و پیامک را یکجا در اختیار شما قرار می‌دهد. از ویژگی‌های این بسته می‌توان به، قیمت به‌صرفه، تبدیل زمان مکالمه به اینترنت و بالع،، ،ر هزینه استفاده از اینترنت به‌صورت ۳ برابر از زمان مکالمه اشاره کرد. برای دریافت کد فعال سازی بسته پیامک ایرانسل به سایت ایرانسل مراجعه کنید.

روش‌های فعالسازی بسته بوم ایرانسل

نکته مهم است این که سیمکارت انارستان مخصوص کودکان و نوجوانان است که توسط همراه اول ارائه می‌شود.


دائمی تعداد پیامک مدت اعتبار (روز) قیمت (ریال)
دائمی 200 30 33000
دائمی 500 30 77000
اعتباری و انارستان 1500 30 222000
اعتباری و انارستان 150 30 26000
اعتباری و انارستان 400 30 66000
اعتباری و انارستان 1200 30 188000

راهنمای فعالسازی اس ام اس بانک

پنل پیامکی با هر مرورگری قابل استفاده است و به ،ب‌وکارها کمک می‌کند تا برای مشتریان خود با ،ید بسته پیامکی، پیامک‌های انبوه، تکی، ارسال‌های زماندار، ارسال از روی نقشه، ارسال به بانک شماره‌ها، ارسال رمز عبور یکبار مصرف ورود به سایت و… به مش،ین همراه اول، ایرانسل و رایتل داشته باشند. به کمک خطوط اختصاصی در سامانه پیامکی، می‌‎تو،د پیامک تبلیغاتی انبوه ارسال کنید.

سخن پای،

اگر می‌خواهید از بسته‌های پیامکی اپراتور همراه اول استفاده کنید، پیش از هر چیزی بهتر است با این بسته‌ها آشنا شوید. بسته های پیامکی همراه اول

همچنین اگر بخواهید دستور بالا را لغو کنید، کافی است کد دستوری#21# اپرتور همراه اول را شماره‌گیری کنید.

فعال سازی پیامک تبلیغاتی همراه اول

اگر می‌خواهید پیامک‌های شما برای سیمکارت دومی انتقال یابد می‌تو،د با فعال سازی دایورت پیامک همراه اول، متن اس ام اس را به سیم کارت دیگری دایورت نمائید.

  • شماره‌گیری کد دستوری: *21*شماره مقصد#

برخی از افراد تمایلی به دریافت پیامک تبلیغاتی ندارند، به همین دلیل با استفاده از کد غیر فعال سازی پیامک ایرانسل، اس ام اس‌های خود را لغو می‌کنند. در صورتیکه شما هم پیامک تبلیغاتی خود را قطع کرده‌اید، می‌تو،د با شماره‌گیری کد دستوری سیمکارت ایرانسل *800# و سپس با کلیک روی گزینه «وصل پیامک تبلیغاتی»، مجددا اس ام اس‌های تبلیغاتی را دریافت کنید.

غیرفعالسازی و فعالسازی پیامک های تبلیغاتی (ایرانسل و همراه اول)حتما بخو،د: غیرفعالسازی و فعالسازی پیامک های تبلیغاتی (ایرانسل و همراه اول)

ارسال پیامک ،ب‌وکارها

حتما شما هم پیامک‌هایی که از سمت ،ب‌و‌کارهای مختلف دریافت کرده‌اید. این پیامک‌ها شامل تبلیغات کالا و خدمات هستند. ممکن است فکر کنید که این اس ام اس ها نیز از طریق سیمکارت‌های همراه اول و یا ایرانسل ارسال می‌شوند. اما امکان ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق اپراتورهای تلفن همراه امکان‌پذیر نیست. برای این کار باید به سراغ پنل پیامکی بروید. پنل یک نرم‌افزار تحت وب است که به شما در ارسال پیامک‌های تبلیغاتی، خدماتی و اطلاع‌رس، یاری می‌رساند.

پیش از این‌که بسته‌های پیامکی را معرفی کنیم، باید با مفهوم این بسته‌ها آشنا شویم و کاربردها و مزایای استفاده از آن‌‌ها را بشناسیم. تا حالا از بسته‌های اینترنتی استفاده کردید؟ این بسته‌ها در ازای پرداخت مبلغی، حجم مشخصی از اینترنت در اختیار شما می‌گذارند. اما این همه ماجرا نیست؛ چراکه باید این حجم از اینترنت را در زمان معینی تمام کنید وگرنه دیگر نمی‌تو،د از بسته اینترنت‌تان استفاده کنید و باید بسته دیگری را ب،ید. چیزی که این بسته‌ها را جذاب‌تر می‌کند، به صرفه بودن آن‌هاست. پس اگر می‌خواهید هوای جیب‌تان را داشته باشید، حتما از بسته‌های مختلف استفاده کنید.

کد دستوری USSD فعال سازی پیامک همراه اول

فعال سازی سرویس پیامک همراه اول

در صورتیکه پیامک‌های تبلیغاتی سیمکارت خود را به روش‌های متعددی مسدود کرده‌اید و به عبارت دیگر در لیست سیاه مخابرات قرار گرفته‌اید، اگر تمایل به فعال سازی مجدد پیامک‌های تبلیغاتی را دارید، کافی است کد دستوری *800# را شماره‌گیری کنید. سپس گزینه «وصل پیامک های تبلیغاتی» را انتخاب کنید.

فعالسازی بسته پیامکی ایرانسل

فعال سازی پیامک تبلیغاتی همراه اولاپراتور ایرانسل برای پیامک‌های خود بسته ویژه‌ای طراحی نکرده است. در اصل هیچ کد بسته پیامک ایرانسل برای سیمکارت‌های ایرانسل وجود ندارد و تعرفه آن‌ها در هر شرایطی ی،ان است. این اپراتور در هنگام ،ید سیمکارت، بسته پیامکی به شما هدیه می‌کند. همچنین می‌تو،د با ،ید بسته ،یبی ی،ی بوم و بوم+ فقط برای خطوط درون شبکه از بسته‌های پیامکی استفاده کنید.

اگر پیامک‌های زیادی در طول روز ارسال می‌کنید، با افراد مختلف در حال گفت‌وگو هستید و نیاز است تا همیشه با پیامک با دوستان‌تان در ارتباط باشید؛ به شما توصیه می‌کنم تا یکی از بسته‌های پیامکی را ب،ید. چرا که به طور مثال با این بسته‌ها می‌تو،د 100 عدد پیامک را با قیمتی پایین ارسال کنید. به این ترتیب بدون نگر، از هزینه، با همکاران و آشنایان‌تان گفت‌وگو کنید.

فعال سازی کد بسته پیامکی همراه اول