ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای ، تبلیغات بر اساس محل زندگی

اگر شما کدپستی یک منطقه را داشته باشید، به راحتی می‌تو،د برای آن پیامک‌های هدفمند ارسال کنید. ارسال پیامک با کدپستی به شما این امکان را می‌دهد تا برای شماره موبایل‌های ایرانسل و همراه اول هر منطقه‌ای که کد پستی آن را داشتید، پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. ماژول های کدپستی همراه اول و کدپستی ایرانسل در این زمینه به شما کمک می‌کنند.

ارسال پیامک بر اساس کدپستی

یکی از روش‌های تبلیغات به کمک سامانه پیامکی، استفاده از ارسال اس ام اس انبوه منطقه ای است. در این روش شما می‌تو،د برای هر منطقه‌ای که دوست داشتید اس ام اس بفرستید و افراد را با ،ب‌وکار خود آشنا کنید. به این ترتیب شما تبلیغات هدفمندی خواهید داشت. ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای در تبلیغات هدفمند شما تاثیر زیادی دارد. زیرا به شما اجازه خواهد داد فقط برای مناطق خاصی که مدنظرتان است تبلیغات بفرستید و هزینه‌های خود را بهینه کنید.

شما می‌تو،د به کمک بازاریابی پیامکی به راحتی پیامک انبوه منطقه ای و تکی برای مشتری‌های خود در مناطق مورد نظر خود ارسال کنید. این ارسال هدفمند به اه، بازاریابی شما رنگی تازه می‌بخشد و مشتری‌های هدف خود را به راحتی پیدا می‌کنید.

نحوه ارسال تبلیغات پیامکی منطقه ای

شکل 1 – ماژول منطقه هدفمند

ویدئو آموزش ارسال پیامک به بانک شماره‌ها و مناطق

تبلیغات اس ام اسی منطقه ای از روی نقشه

یکی دیگر از اصلی‌ترین راه‌های ارسال تبلیغات، استفاده از دکل های مخابراتی ایرانسل است. با این کار به راحتی برای تمامی شماره موبایل های ایرانسلی که بین 7 تا 10 روز گذشته از یک دکل مخابراتی آنتن دریافت کرده‌اند، تبلیغات پیامکی بفرستید. این ماژول پیامک BTS نام دارد.

پنل اس ام اس خوزستان | شروع تبلیغات هدفمند با تخفیف 30 درصدی شگفت انگیزحتما بخو،د: پنل اس ام اس خوزستان | شروع تبلیغات هدفمند با تخفیف 30 درصدی شگفت انگیز

بی تی اس

تا به حال این سوال مهم را از خودتان پرسیدید که چطور می‌تو،د مشتری‌هایتان را در هر جایی که زندگی می‌کنند، پیدا کنید؟ یا مثلا تبلیغات پیامکی‌تان را به جای انبوه به صورت منطقه‌ای ارسال کنید تا بتو،د بازاریابی جزئی‌تر و هدفمندتری برای بیزینس و ،ب‌وکارتان داشته باشید؟! ارسال پیامک انبوه منطقه‌ای شاید پاسخ سوالتان باشد. پس بیایید بیشتر این روش را بررسی کنیم و به یک پاسخ مشخص برسیم. قبل از پاسخ به این سوال، ویدئوی ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای را مشاهده کنید

منظور از پیامک انبوه منطقه‌ای چیست؟

یکی از مسائلی که همواره در انواع روش‌های تبلیغاتی بسیار مهم و قابل بحث است، هزینه تبلیغات است. شما برای تبلیغات منطقه ای باید 2 نوع هزینه را در نظر بگیرید.

 • ،ید پنل پیامکی (شما به یک عدد پنل نیاز دارید)
 • ،ید پیامک تبلیغاتی (هر تعداد پیامکی که قصد ارسال آن را دارید، ،یداری کنید)

یک ارسال منطقه ای هدفمند می‌تواند در فروش و ارتباط موثر با مشتری به شما یاری برساند. با این کار نیازی نیست مدت زمان زیادی را صرف تبلیغات کنید تا ببینید چه ،، مشتری‌های اصلی شما هستند. فقط کافی است برای گروه‌ها و یا مناطقی که قصد تبلیغ در آن را دارید اس ام اس تبلیغاتی بفرستید. ملی پیامک با در نظر گرفتن انواع ارسال منطقه ای به شما کمک می‌کند تا مخاطبان خود را به روش درستی پیدا کنید و زودتر به بازدهی برسید. با ،ید پنل از ملی پیامک، یک خط اختصاصی به صورت هدیه به همراه تعدادی SMS برای ارسال پیامک منطقه ای رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد.

پس از ،ید پنل برای آگاهی از هزینه‌های ارسال پیامک منطقه‌ای، توصیه می‌کنیم مقاله تعرفه و قیمت ارسال پیامک انبوه را مشاهده کنید.

مزایای ارسال پیامک انبوه منطقه ای

یکی از قابلیت‌های اصلی پنل اس ام اس، ارسال پیامک به کمک بانک شماره‌ها است. ارسال پیامک مشاغل، ارسال به مناطق و محله‌ها و شهرهای مختلف و ارسال بر اساس ،ت از جمله دسته‌بندی‌های اصلی این ماژول است.

منطقه هدفمند

نکته بسیار مهم این است که به صورت کلی بازاریابی پیامکی نسبت به سایر روش‌های تبلیغاتی هزینه بسیار پایینی دارد و بازدهی آن نیز بیشتر است. قبل از هر چیزی بهتر است هزینه ارسال پیامک منطقه ای و سایر روش‌های تبلیغ را باهم مقایسه کنید و سپس براساس اه، بازاریابی خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. شما برای تبلیغات پیامک منطقه ای باید پنل اس ام اس ،یداری کنید. برای اطلاع از قیمت پنل‌ها، بهتر است به صفحه تعرفه پنل اس ام اس مراجعه کنید. سامانه ملی پیامک با در نظر گرفتن 4 نوع پنل، سعی داشته است تا متن، با نیاز ،ب‌وکارهای مختلف، ایده‌هایی برای تبلیغات موثر در نظر بگیرید.

شکل 3 – ماژول کدپستی همراه اول

آموزش ارسال اس ام اس از روی کدپستی

ارسال منطقه ای از دکل های مخابراتی BTS ایرانسل

شکل 2 – ماژول پیامپ

آموزش ارسال پیامک از روی نقشه

ارسال منطقه ای به کمک کدپستی

شکل 4 – ارسال BTS

آموزش ارسال BTS

ارسال پیامک انبوه منطقه ای با پیامک زنده

شکل 5 – سفارش LBS

آموزش ارسال پیامک زنده

هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای

اگر می‌خواهید ارسال راحت‌تری داشته باشید، ارسال پیامک از نقشه را از دست ندهید. با کمک این ماژول پیامک انبوه منطقه ای را در عرض چند دقیقه برای مناطق مورد نظر خود از روی نقشه ارسال کنید. نکته بسیار مهم این است که نقشه تعداد شماره موبایل‌های ایرانسل و همراه اول هر منطقه را به شما نشان می‌دهد. به همین دلیل می‌تو،د برای هر تعداد از آن‌ها که خواستید اس ام اس تبلیغاتی بفرستید.

ماژول پیامپ

تا به حال شده با ورود به یک منطقه، پیامکی دریافت کنید؟ برای مثال این اتفاق ممکن است در زمان به ورود به حریم فرودگاه برای شما پیش بیاید. به این نوع ارسال پیامک زنده گفته می‌شود. شما می‌تو،د تعیین کنید افراد با ورود و یا ،وج از منطقه و حوزه ،ب‌وکار شما این پیامک را دریافت کنند.

ارسال اس ام اس منطقه ای به کمک بانک شماره‌ها

حالا که با ارسال پیامک منطقه ای آشنا شدیم، بهتر است روش‌های این نوع ارسال را نیز با هم بررسی کنیم. هر ،ب‌وکاری باید باتوجه به پتانسیل‌ها و اه، خود از این روش‌ها بهره ببرد.

 • ارسال از طریق بانک شماره‌ها
 • ارسال از روی نقشه
 • ارسال به کمک کدپستی همراه اول و ایرانسل
 • ارسال از طریق دکل‌های مخابرتی ایرانسل
 • ارسال پیامک زنده

ارسال اس ام اس منطقه ای به کمک بانک شماره‌ها

ارسال اس ام اس منطقه ای به کمک بانک شماره‌ها

وقتی قرار است از یک روش تبلیغاتی برای سازمان و ،ب‌وکار خود بهره ببرید، بهتر است با تمامی مزایای آن آشنا شوید. به این ترتیب می‌تو،د اه، کوتاه مدت و بلند مدتی برای خود تعریف کنید و با توجه به پتانسیل‌های سازم، برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.

اگر برای شروع بازاریابی خود سوالی داشتید با 02163404 تماس بگیرید و یا برای ما کامنت بگذارید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.


منبع: https://www.melipayamak.com/blog/posts/send-regional-advertising-sms/

برخی از مزایای پیامک انبوه منطقه ای اما به شرح زیر است:

 • قابلیت ارسال پیامک تبلیغاتی محله‌ای در تمام شهرهای ایران
 • جذب مشتریان دائمی و وفادار از طریق اجرای تبلیغات در محلی خاص به صورت مداوم و برنامه‌ریزی‌شده
 • ارسال پیامک لحظه ای به رهگذران یا ،نین یک محله یا منطقه
 • ت،یم بودجه تبلیغاتی برای شروع تبلیغات در مناطقی خاص و توسعه قدم به قدم ارسال پیامک در دیگر مناطق
 • ارسال پیامک‌های انبوه و کد تخفیف به صورت محله‌ای
 • اطلاع‌رس، درباره ارسال رایگان در محله خودتان
 • ارسال رونمایی از محصولات خاص با قیمت بالا در تعدادی از محله‌ها
 • ارسال اس ام اس منطقه ای به ،ت خانم یا آقا در آن محله
 • قابلیت ارسال پیامک به افرادی که از سیستم عامل‌های مختلف مانند IOS و اندروید استفاده می‌کنند

سخن پای،؛ ارسال پیامک انبوه منطقه‌ای با ملی پیامک